sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Imigrantas „Spider-man’as” išgelbėjo keturmetį (Video)
tiesa.com

Jaunas, vos prieš kelis mėnesius į šalį atvykęs imigrantas iš Malio, didvyriškai išgelbėjo ant ketvirto aukšto balkono krašto pakibusį keturmetį vaiką. Vyras visame pasaulyje vadinamas „Spider-man’u” didvyriu, o jo drąsą įvertino net šalies prezidentas Emmanuelis Macronas.

Negalvodamas apie savo paties saugumą Mamoudou Gassama be jokių pagalbinių priemonių užkopė pastato fasadu į ketvirtą aukštą ir įkėlė vaiką atgal į balkoną.

Vaikui išgelbėti M. Gassamai prireikė kelių sekundžių. Įspūdingas žygis buvo nufilmuotas ir socialiniuose tinkluose peržiūrėtas jau milijonus kartų. Peržiūrų skaičius nuolatos auga.

Incidentas įvyko šeštadienį maždaug 20 val. Paryžiaus šiaurėje.

Filmuotoje medžiagoje matyti, kaip 22 metų M. Gassama plikomis rankomis kariasi aukštyn iš balkono į balkoną, o kitas vyras ketvirtame aukšte, persisvėręs iš gretimo balkono, bando išlaikyti pakibusį vaiką.

Pasiekęs ketvirtą aukštą M. Gassama įlipo į vaiko namų balkoną ir ranka pačiupo mažametį.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai rado vaiką jau išgelbėtą.

„Laimei, ten buvo žmogus, fiziškai stiprus ir turėjęs drąsos lipti ir pasiekti vaiką“, – naujienų agentūrai AFP sakė ugniagesių departamento atstovas.

Paryžiaus merė Anne Hidalgo socialiniame tinkle „Twitter“ gyrė jaunąjį migrantą už drąsą ir asmeniškai paskambino jam šiltai padėkoti.

„Jis man paaiškino, kad atvyko iš Malio prieš kelis mėnesius, svajodamas susikurti gyvenimą čia.

Pasakiau jam, kad jo didvyriškas poelgis yra pavyzdys visiems piliečiams ir kad Paryžiaus miestas, aišku, labai norės padėti jam įsikurti Prancūzijoje“, – pridūrė merė.

Dabar M. Gassamą pagerbs Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas, kuris pakvietė jį pirmadienį apsilankyti Eliziejaus rūmuose, AFP nurodė prezidentūra.

24 valandos po vaiko išgelbėjimo žurnalistų susektas M. Gassama sakė, kad veikė negalvodamas.

„Pamačiau, kaip visi šie žmonės šaukia, mašinos signalizuoja. Tiesiog užlipau ir, ačiū Dievui, išgelbėjau vaiką“, – sakė jis.

„Išsigandau (jau) išgelbėjęs vaiką ... (Kai) nuėjome į svetainę, ėmiau drebėti, vos pastovėjau ant kojų, turėjau atsisėsti“, – pridūrė jis.

Kaip rodo pradinis pareigūnų tyrimas, vaiko tėvų tuo metu namie nebuvo.

Tėvas vėliau buvo sulaikytas apklausai dėl vaiko palikimo be priežiūros ir turi stoti prieš teismą, sakė šaltinis teismų sistemoje. Vaiko motinos tuo metu nebuvo Paryžiuje.

 

2018 05 28 12:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt