penktadienis, sausio 22 d.
Incidentas kosmoso tyrimo įstaigoje priminė apie ateivius
tiesa.com

JAV be paaiškinamos priežasties evakavus kosmoso stebėjimo stotį atgijo konspiracijos teorijos apie nežemiškas civilizacijas.

Keisti įvykiai dedasi pietinėje šalies dalyje, Naujosios Meksikos valstijoje, netoli Alamogordo miesto įsikūrusioje saulės stebėjimo observatorijoje.

Ketvirtadienį pranešta, kad ši mokslo įstaiga evakuota ir uždaryta, ją apsupo Federalinių tyrimų biuro (FBI) agentai, teritorijoje skraido kariuomenės sraigtasparniai.

Obseratorijos interneto svetainė informuoja, kad įstaiga uždaryta „dėl nenumatytų priežasčių“.

Vietos šerifo teigimu, FBI nekomentuoja tyrimo, o tai tik paskatino įvairių gandų sklidimą tarp žmonių.

Manoma, kad incidentas susijęs su nežemiškomis civilizacijomis, tad jis kruopščiai slepiamas valdžios. Ši versija gana įtaigi, mat už 200 kilometrų nuo šios vietos yra Roswellas – vietovė, kurioje 1947 metais neva nukrito neatpažintas skraidantis objektas.

Nors oficialūs šaltiniai tai neigia, Roswellas tapo nežemiškų civilizacijų mėgėjų iš viso pasaulio traukos vieta.

Roswell avarija. Nutikimą 1947 m. liepos mėn. Niu Meksikos valstijos Rozwelo (Roswell) miestas dažnai siejamas su galima ateivių erdvėlaivio avarija. Tas įvykis vis dar tebėra paslaptis.

1947 m. liepos 2 d. disko formos švytintis objektas dideliu greičiu praskriejo virš Rozvelo miesto, esančio Niu Meksikos valstijoje. Į šiaurės vakarus nuo miesto jis pateko į stiprią audrą, 75 mylios nuo miesto į jį trenkė žaibas, įvyko nedidelis sprogimas ir a pie fermerio Breizelo (William W. "Mack" Brazel) namą nukrito daug lengvų nuolaužų. Pažeistas objektas pakeitė kryptį, nuskriejo dar 150 mylių ir nukrito San Augustino plynaukštės rajone, kur liepos 3 d. jį aptiko inžinierius Barnetas su grupe archeologijos studentų. Tame rajone rasti ir žmogiško pavidalo būtybių kūnai.

Anot Barneto, nukritęs objektas priminė apvalios formos maždaug 9 m skersmens metalinį aparatą, kurio vienas šonas buvo smarkokai pažeistas. Rasti kūnai buvo su labai stambiomis galvomis be plaukų, didelėmis įdubusiomis akimis ir angomis burnai, nosiai ir ausims. Rankos ir pirštai buvo neproporcionaliai ilgi. Jų drabužiai atrodė esą vientiso audimo, pilkos spalvos, nesimatė nei sagų, užsegtukų, diržų.

Kariškiai apsupo „skaidančios lėkštės“ kritimo vietą ir įsakė pašaliniams ją palikti, uždraudę kalbėti apie tai, ką matė. Pažestą diską kartu su kūnais pervežė į Edvardso oro pajėgų bazę (Kalifornijoje). Prie Breizelo fermos rastos nuolaužos lėktuvu nugabentos į Rait-Patersono oro pajėgų bazę.

Kimble Young nuotr.

2018 09 13 16:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt