penktadienis, sausio 21 d.
Indijoje sunkvežimiui įsirėžus į autobusą žuvo 18 darbininkų
BNS
Unsplash
Transportas Indijoje

Šiaurės Indijoje 18 migrantų darbininkų žuvo, sunkvežimiui įsirėžus į juos vežusį autobusą, kai ši transporto priemonė sugedo ir stovėjo pakelėje, trečiadienį pranešė policija.

Per avariją Utar Pradešo valstijoje dar mažiausiai 19 žmonių buvo sužeisti, žurnalistams sakė vienas aukšto rango policijos pareigūnas.

Dauguma autobuso keleivių buvo darbininkai, grįžtantys namo į rytinę Biharo valstiją po darbų Pandžabo arba Harijanos valstijose.

Sulūžus autobuso ašiai, keleiviai išlipo iš transporto priemonės ir miegojo šalia jos. Tuo metu į autobuso galą įsirėžė sunkvežimis.

Gelbėtojai dalį kūnų ištraukė iš po sulamdyto dviaukščio autobuso.

„Rajono administracija ir policija pradėjo tyrimą. Užtikrinome, kad sužeistiesiems būtų suteikta geriausia įmanoma medicinos pagalba“, – sakė policijos pareigūnas Satya Narayanas Sabatas.

Indijoje įvyksta daug eismo nelaimių, kurių pagrindinės priežastys – prasta kelių ir transporto priemonių būklė bei eismo taisyklių nepaisymas.

Kaip rodo vyriausybės statistika, kasmet šalies keliuose žūva apie 150 tūkst. žmonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2021 07 28 09:32
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt