antradienis, liepos 5 d.
Internautai juokiasi iš naujo Rusijos „McDonald's“ ženklo: mato sąsajų su liberalų sąjūdžiu ir gyvūnų pašaru
Alfa.lt
Alfa.lt/BNS Foto/Bendrovės
Internautai juokauja, kad šie logotipai panašūs

Rusija, pasitraukos greitojo maisto restoranų gigantei „McDonald's“ iš šalies rinkos, nusprendė toliau tęsti pelningą verslą. Rusų verslininkas nusipirko greitojo maisto restoranus ir perkūrė įmonės perkės ženklą. Internautai juokauja, kad naujas verslo įvaizdis panašus į Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio ir portugalų įmonės, kuri gamina gyvulių maistą, logotipus.

Rusijos invazija į Ukrainą paskatino „McDonald's“ pasitraukti iš šalies po daugiau nei 30 metų – jie sustabdė veiklą ir pardavė savo restoranus.

Praėjusį mėnesį „McDonald's“ paskelbė, kad esamas licencijos turėtojas Aleksandras Govoras įsigis 850 Rusijos restoranų patalpų ir naudos jas su nauju prekės ženklu. Jis taip pat išlaikys ir mokės 62 tūkst. Rusijos darbuotojų atlyginimą mažiausiai dvejus metus.

Naujasis tinklas sekmadienį atidarė pirmąsias 15 vietų Maskvos srityje, o vėliau šį mėnesį planuojama, kad atidarys dar 200 vietų visoje šalyje.

Rusiška „McDonald's“ versija pavadinta „Skanu ir taškas“. Naujame greito maisto restorano logotipe pavaizduotas mažas raudonas apskritimas ir dvi oranžinės linijos žaliame fone. Raudonas apskritimas reiškia mėsainį, o oranžinės linijos – bulvytes. Pasak atstovo, tai atspindi tinklo produktų ir paslaugų kokybę. Iš viso trys formos šiek tiek primena abstrakčią raidę „M“.

Tačiau internautai naujame logotipe randa daug panašumų su kitais logotipais. Lietuviai suskubo pastebėti, kad „Skanu ir taškas“ ženklas panašus į atsinaujinusio liberalų sąjūdžio logotipą, kuriame taip pat matomos dvi linigos ir apskritimas.

Liberalų sąjūdžio naujo logotipo kūrėjai sakė, kad atnaujintas ženklas rodo partijos šiuolaikiškumą, sudėtingą politinę situaciją ir tai, kad partija pasikeitė. Taip pat logotipe atsispinti, kad partijos rinkėjai – veiklūs, iniciatyvūs ir progresyvūs piliečiai.

Naujame logotipe pavaizduota raidė „L“ ir taškas, kuris reiškia žmogų.

Ukrainiečiai rusišką „McDonald's“ lygino su Portugalijos įmonės „Matosmix“, kuri gaminanti kombinuotus ir visaverčius pašarus gyvūnams, prekės ženklu. Tviteryje internautai rašo, kad japonų įmonė turėtų paduoti „Skanu ir taškas“ į teismą dėl plagiato.

Taip pat tviteryje pasirodė ir palyginimas su kito greito maisto restrano logotipu – Japonų įmonės „MOS Burger“.

2022 06 13 17:54
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt