šeštadienis, rugsėjo 26 d.
Iš važiuojančio automobilio su visa kėdute iškrito vaikas
tiesa.com
Youtube.com

Vienas pietinėje Minesotos valstijos dalyje gyvenantis vairuotojas negalėjo patikėti, kokio įvykio liudininku tapo. Iš prieš jį važiuojančio, į dešinę sukančio automobilio su visa kėdute iškrito maža mergaitė.

„Jei tai nebūtų nutikę man matant, tikrai nebūčiau patikėjęs, kad taip iš tiesų būna“, – feisbuke rašė Chadas Cheddaras Mockas. Jis ir pasidalijo vaizdo įrašu, darytu jo automobilio vaizdo registratoriumi, kuriame įamžintas pirmadienį Mankato mieste nutikęs ir tragiškai pasibaigti galėjęs įvykis.

Už pilkos spalvos automobilio važiuojantis vyras pamatė, kaip, prieš jį esančiam automobiliui sukant į dešinę, atsidaro kairės pusės keleivio durelės ir pro jas ant važiuojamosios kelio dalies su visa kėdute iškrenta maža mergaitė.

Nepastebėjusi, kas nutiko, pilkos spalvos automobilio vairuotoja nuvažiuoja. Iš važiuojančios transporto priemonės iškritusiai mažametei į pagalbą atskuba Chadas ir kiti įvykį matę vairuotojai. Laimei, dvejų metų vaikas nenukentėjo.

„Mama sugrįžo po 20 minučių, – toliau feisbuke rašė Chadas. – Paramedikai ir pareigūnai apžiūrėjo vaiką, jis buvo nesužeistas. Tikrai pasisekė.“

Mankato miesto viešojo saugumo departamentas pranešime teigė, kad mergaitė iš automobilio iškrito netinkamai pritvirtinus kėdutę. Kodėl atsidarė kairės pusės keleivio durelės, kol kas neaišku.

Pasak vaizdo įrašo autoriaus, įsitikinę, kad vaikas yra sveikas, pareigūnai jį grąžino mamai.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 01 17 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt