penktadienis, rugsėjo 25 d.
Iš viešbučio daiktus pavogę turistai gatvėje privalėjo parodyti lagaminų turinį
Facebook.com, Sukawati Police

Grupelė atostogautojų patyrė didžiulę gėdą, kai gatvėje jie buvo priversti parodyti savo lagaminus ir krepšius, atsiradus įtarimams, kad jie gali būti apsivogę.

Devyni turistai iš Indijos buvo sustabdyti išeinantys ir vieno Balio viešbučio jo darbuotojams supratus, kad iš Sukawati mieste esančios vilos dingo keletas daiktų. Atvykusi policija stebėjo, kaip viešbučio personalas apžiūri poilsiautojų krepšių turinį. Jame jie randa tai, ką ir tikėjosi.

Vienas po kito iš krepšių buvo išimami viešbučiui priklausantys rankšluosčiai, higienos priemonės, elektriniai prietaisai ir kiti daiktai. Tuo tarpu negražiai pasielgę turistai nerimavo, kad nespės į skrydį, rašo Metro.co.uk.

Vienas poilsiautojų tikina galintis už viską sumokėti, kad tik viskas kuo greičiau būtų išspręsta, tačiau viešbučio darbuotojai ir toliau krausto turistų krepšius. Viename jų jie randa medinę dėžutę.

Nepaisant atsiprašymų ir siūlymų sumokėti, viešbučio darbuotojai nereaguoja į tokius turistų pareiškimus.

„Liaukitės. Tai ne dėl pinigų. Žinau, kad jų turite. Tai negarbinga. Atvykstate į Balį ir apsivagiate – jokios pagarbos“, – teigė viešbučio darbuotojas.

[10931]

Sukawati miesto policija savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo turistų pavogtų daiktų nuotraukomis. Jose matosi, kad iš viešbučio buvo bandoma išsinešti ir tokius daiktus kaip plaukų džiovintuvas, skysto muilo talpykla, net pakabos.

„Svečias pripažino savo klaidą ir atsiprašė, grąžino daiktus ir sumokėjo už tuos, kurių nepavyko rasti“, – skelbiama policijos pranešime.

2019 07 30 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt