penktadienis, gegužės 29 d.
Ispanija COVID-19 atvejų skaičiumi pralenkė Italiją: tikisi, kad protrūkis stabilizuojasi
Delfi.lt
Pixabay

Per pastarąją parą Ispanijoje nuo koronaviruso mirė dar 809 žmonės. Taip pat per tokį patį laikotarpį koronavirusas diagnozuotas dar 7026 žmonėms. Iš viso Ispanijoje nuo šios infekcijos mirė 11744 žmonių, o ligos atvejų skaičius šiuo metu – 124736. Kaip rašo BBC, Ispanija koronaviruso infekcijų skaičiumi jau pralenkė Italiją. Daugiausia ligos atvejų užregistruota JAV, kur iki šeštadienio ryto infekuotųjų buvo daugiau kaip 278 000.

Nepaisant to, Ispanija tikisi, kad koronaviruso protrūkis valstybėje stabilizuojasi. Kiek anksčiau Ispanijos sveikatos ministras Salvador Illa tikino, kad infekcijos protrūkis šalyje jau pasiekė piką. Valstybėje karantinas tęsiasi jau tris savaites, neveikia jokie paslaugų verslai, išskyrus maisto parduotuves.

Ispanijoje karantinas tęsis iki balandžio 26 dienos, dėl jo pratęsimo bus svarstoma. Tačiau kai kurie mokslininkai teigia, kad tikrųjų infekcijų skaičių statistika neatspindi, nes ekspertai mano, kad visose šalyse atvejų yra gerokai daugiau. Jie nenustatomi dėl nepakankamo testavimo ir dėl silpnų simptomų neatpažįstamos ligos.


2020 04 04 14:38
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt