šeštadienis, gegužės 30 d.
Ispanijoje buvo pagautas net 22 metus su netikru lietuvišku pasu gyvenęs latvis
Alfa.lt

Ispanijos Torokso rajone policijos pareigūnas vykdydamas įprastinę karantino metu vairuotojų dokumentų patikrinimą susidūrė su tikrai neįprastu 53 metų užsienio piliečiu, pranešė portalas „Euro Weekly News“.

Minėtasis užsienietis Ispanijoje gyvena jau 22 metus ir pareigūnui pateikė autentiškus sveikatos pažymėjimą ir šalyje išduodamą užsienio piliečių identifikacijos dokumentą, tačiau pareigūnui užkliuvo žmogaus pateiktas Lietuvos Respublikos pasas, kuris buvo padirbtas.

Kiek nuodugnesnis tyrimas galiausiai padėjo išaiškinti, kad su padirbtu lietuvišku pasu iš tiesų buvo latvis, kuris savo gimtojoje valstybėje buvo suimtas apie 30 kartų, tačiau galiausiai nusprendė savo gyvenimą pradėti iš naujo Ispanijoje.

Nuo to laiko minėtasis latvis parašė tris autobiografines knygas ir policijos tyrėjams pasakė, kad ketina trečiojoje knygoje palikti prierašą apie neįtikėtinus paprasto pareigūno gebėjimus pastebėti padirbtus dokumentus.

Galiausiai žmogus buvo paleistas, nes Latvijoje kaltinimams jau buvo suėjusi senatis, o Ispanijoje galima nubausti žmogų tik už padirbtus vietos dokumentus.  

2020 05 09 10:48
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt