sekmadienis, kovo 7 d.
Ispanijoje suimtas 15 metų narkotikų prekeivių grupuotei vadovavęs lietuvis
Alfa.lt

Kaip praneša Murciatoday.com, po 2 metų trukusio tyrimo Ispanijoje, Lenkijoje ir Lietuvoje vykdytos teisėsaugos operacijos metu sulaikyti 9 „Ungurių“ grupuotės nariai, kuriems vadovavo lietuvis.

Narkotikų prekeivių vadeiva uždarytas į areštinę Los Alkasarese, Ispanijoje. Dar 2 įtariamieji suimti Ispanijos Mursijos ir Alikantės provincijose, 5 Lietuvoje ir 1 Lenkijoje.

2019 m. pradžioje tyrimą pradėjo Lietuvos policija. Jo metu paaiškėjo, kad lietuvis grupuotės lyderis gyveno Ispanijoje, apsimesdamas turistu, o jo parankiniai Alikantės provincijoje valdė 2 marihuanos plantacijas.

Iš Ispanijos narkotikai buvo platinami po visą Europą. Pareigūnų teigimu, grupuotė tuo užsiėmė mažiausiai 15 metų.

Proveržis tyrime buvo pasiektas, kai Prancūzijai pavaldžiuose Gvadelupės vandenyse (Karibų regione) buvo sulaikyta 400 kg narkotikų gabenusi jachta, kurios įgulą sudarė lietuviai ir ukrainiečiai. Kitus grupuotės narius, anot Murciatoday.com, buvo sunku aptikti, nes jie nuolat naudojo padirbtus dokumentus.

Kai policija galiausiai areštavo narkotikų prekeivius, buvo konfiskuoti 5 šaunamieji ginklai, 50 tūkst. eurų grynaisiais, 100 kg marihuanos ir padirbti asmens dokumentai.

2021 02 09 17:46
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt