sekmadienis, vasario 28 d.
Išpuolis autobuse: keleivius puolė peiliu
tiesa.com

Šiaurės Vokietijoje keli žmonės penktadienį buvo sužeisti per peiliu ginkluoto vyro išpuolį autobuse, pranešė policija ir incidento liudininkai.

Išpuolis buvo įvykdytas žmonių pilname autobuse, važiavusiame link Travemiundės – populiaraus pajūrio kurorto šalia Liubeko miesto. Kartu važiavęs vyras išsitraukė ginklą ir puolė keleivius, pranešė vietos dienrašti „Luebecker Nachrichten“, remdamasis neįvardytais incidento liudininkais.

Vairuotojas iškart sustabdė autobusą, todėl keleiviai galėjo pabėgti, sakoma leidinio tinklalapyje paskelbtame pranešime.

„Keleiviai šokinėjo iš autobuso ir klykė. Buvo baisu. Vėliau buvo išnešti sužeistieji. Užpuolikas turėjo virtuvinį peilį“, – „Luebecker Nachrichten“ citavo šalia įvykio vietos gyvenantį Lotharą H.

Pranešime sakoma, kad netoli įvykio vietos buvo policijos automobilis, todėl pareigūnai greitai atvažiavo ir suėmė įtariamąjį.

Naujienų agentūra DPA, remdamasi policijos informacija, paskelbė, kad niekas nežuvo. Pirminiais duomenimsi, sužaloti 14 žmonių, 2 iš jų – sunkiai. 

Užpuolimo motyvai kol kas neaiškūs. 

Kaip rašo „Luebecker Nachrichten“, užpuolikas yra apie 35 metų iranietis, bet jo vardas nebuvo paskelbtas.

Vokietija kelerius pastaruosius metus gyvena padidintos saugumo parengties sąlygomis dėl islamo ekstremistų įvykdytų kelių pražūtingų išpuolių.

[TW=https://twitter.com/DanSnyderFOX25/status/1020313764518821888]

2018 07 20 15:40
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt