penktadienis, rugpjūčio 7 d.
Išpuolis Briuselyje – teroristas nukautas
tiesa.com

Centrinėje Briuselio stotyje kilo sąmyšis po to, kai joje pastebėtas savižudžio sprogdintojo diržą vilkintis vyras. Nespėjus nutikti didelei nelaimei, vyras buvo nukautas karių, budinčių stotyje.

Antradienio vakarą traukiniai į ir iš stoties buvo sustabdyti, o pati stotis evakuota, į stotį atvyko gausios policijos pareigos. Liudininkų teigimu, kuriuos citavo vietos spauda, vyras arabiškai šaukė „Allahu Akbar“.

Pranešama, kad pastebėję iš vyro drabužių kyšančius laidus, kariai jį nušovė. Belgų laikraštis „La Libre“ skelbė, kad vyras su savimi turėjo kuprinę bei savižudžio diržą. Jis sprogmenį spėjo detonuoti, aplink pliūptelėjo liepsna. Laimei, kitų aukų išvengta

Federalinė prokuratūra, ėmusi tirti įvykį pranešė, kad laiko jį teroristine ataka. Išpuolis įvykdytas praėjus vos dienai po to, kai Londone į musulmonų būrį furgonu rėžėsi vyras, o Paryžiuje – įtariamas radikalas trenkėsi į policijos kortežą.

Belgijoje šiuo metu galioja aukštas terorizmo tikimybės pavojus po to, kai pernai savižudžiai teroristai susisprogdino oro uoste bei metro stotyje. Šis išpuolis nusinešė 130 gyvybių.

2017 06 21 06:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt