sekmadienis, birželio 7 d.
Išrastos „žarnyno dujas kvepinančios” tabletės, nuo kurių jūsų pagadintas oras pakvips rožėmis
tiesa.com
youtube.com

Prancūzas Christian Poincheval tikina išradęs tabletę, kvepinančią žarnyno dujas. 

Christian Poincheval tvirtina, kai dienos, kai žarnyno dujos liūdindavo kiaušinio ar kokios kitos pagedusios būties kvapu - baigėsi. Nuo šiol jūsų pagadintas oras neberies nosies, o maloniai nustebins maloniausiais kvapais - nuo šokolado iki pakalnutės.  

Genialus prancūzas teigia, kad idėja sukurti šį produktą jį aplankė per vieną vakarienę, kurios metu suvalgęs mišinį įvairiausių valgių jis ėmė skleisti tokį nemalonų kvapą, kad nebegalėjo tverti kiti vakarėlio kvapai.   

Jis teigė: „buvome aplink stalą su draugais ir kone alpome nuo kvapų, kuriuos skleidėme. Tos dujos nepatiko ir mūsų aplinkiniams, tad reikėjo kažką daryti.”   

Ir štai taip gimė jo kompanija „Lutin Malin” (liet. Žavusis Velniūkštis).  

Produktus jis pradėjo gaminti dar 2007 metais ir dabar jų turi didžiulę įvairovę, jo teigimu, tabletės taip pat yra visiškai natūralios: „tai - tik natūralus Maisto papildas”.  

Produkto svetainėje rašoma: „Pirduliuko tabletė yra ilgamečių tyrimų bei bandymų rezultatas, prekiaujame ja nuo 2007 metų. Kvapų gausa įlies lašelį humoro bet kokiai progai. Nesuskaičiuojama lojalių klientų gausa - geriausias įrodymas.”  

Tabletės kainuoja apie £17 už buteliuką. Galima įsigyti Kalėdinio šokolado, Valentininio imbiero, rožių ir t.t. tabletes.   

Taip pat siūloma ir Pirdaliukų Pudra, skirta naminiams gyvūnėliams.

2019 06 29 13:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt