pirmadienis, kovo 1 d.
Išrinktasis JAV prezidentas J. Bidenas žaisdamas su šunimi susižeidė koją
Alfa.lt

Išrinktajam JAV prezidentui Joe Bidenui paslydus skilo kojos kaulas, todėl 78 metų politikas tikriausiai turės nešioti ortopedinį įtvarą, sekmadienį pranešė jo komanda.

Kaip pranešama, J. Bidenas traumą patyrė šeštadienį žaisdamas su savo šunimi Meidžoru – vienu iš dviejų jo auginamų vokiečių aviganių.

J. Bidenas sausį taps seniausias JAV prezidento postą kada nors užėmęs asmuo.

Išrinktojo prezidento asmeninis gydytojas Kevinas O'Connoras iš pradžių sakė, kad rentgenograma neparodė „akivaizdaus skilimo“, bet pridūrė, kad reikės atlikti papildomą kompiuterinę tomografiją.

Pastarasis tyrimas „patvirtino, kad esama plonyčių kaip plaukas skilimų... pėdos vidurinėje dalyje“, sakoma J. Bideno biuro paskelbtame pranešime.

Gydytojas pridūrė, kad buvusiam viceprezidentui, laimėjusiam prieš prezidentą Donaldą Trumpą per lapkričio 3-ąją vykusius rinkimus, „tikriausiai reikės kelias savaites dėvėti įtvarą“.

Pats D. Trumpas per „Twitter“ pasidalijo televizijos reportažu, kuriame matyti iš ligoninės išeinantis J. Bidenas.

„Greitai pasveik!“ – parašė prezidentas.

Tiek J. Bidenas, tiek D. Trumpas yra vyresni kaip 70 metų, tad amžiaus veiksnys buvo vienas iš opių klausimų per prezidentines varžybas, nors jį dažnai nustelbdavo svarbesni reikalai, tokia kaip COVID-19 pandemija.

Dėl D. Trumpo sveikatos susirūpinimas buvo padidėjęs, kai prezidentas užsikrėtė koronavirusu, bet jis greitai grįžo į rinkimų kampaniją po terapijos priemonių, įskaitant gydymą eksperimentiniu antikūnų preparatu.

D. Trumpas, garsėjantis savąja užkrato baime, buvo pirmasis per ilgiau kaip šimtmetį JAV prezidentas, nelaikęs jokio šuns.

Bidenų šeima Meidžorą paėmė iš prieglaudos 2018 metais, o kitas šuo Čampas su šeima gyvena nuo 2008 metų.

J. Bideno atstovai sakė, kad Meidžoras bus pirmasis iš prieglaudos paimtas šuo, kada nors apsigyvensiantis Baltuosiuose rūmuose.

2020 11 30 07:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt