ketvirtadienis, sausio 27 d.
Istorija kartojasi: dėl neatsargaus žmogaus elgesio zoologijos sode nušautas tigras
Alfa.lt
Twitter
Tigras Eko

Neapolio zoologijos sodo malajų tigras Eko buvo nušautas už tai, kad užpuolė valytoją, kuris įkišo ranką į aptvarą. Visgi tai ne pirmas atvejis, kai neatsargus žmonių elgesys kainuoja gyvūnui gyvybę – dar 2016 m. vaikui įkritus į aptvarą buvo nušauta gorila Harambe.

Koljerio apygardos šerifo biuras patvirtino, kad vyras, kuris zoologijos sodui teikė valymo paslaugas, buvo užpultas paglostęs arba pamaitinęs tigrą. Anot zoologijos sodo darbuotojų, valytojui nebuvo duotas leidimas atlikti tokių veiksmų.

Pirminė KVBP pareigūnų informacija rodo, kad 8 metų tigras sugriebė vyro ranką ir įsitraukė į aptvarą po to, kai vyras įkišo ranką per aptvaro tvorą.

Šerifo biuras pranešė, kad pirmasis įvykio vietoje buvęs pareigūnas bandė priversti tigrą paleisti vyro ranką, kai spyrė į aptvarą. Tigrui nereaguojams, pareigūnas buvo priverstas nušauti tigrą.

20-metis vyras dėl rimtų sužalojimų buvo nuskraidintas į Lee memorialinę ligoninę.

Po to, kai buvo pašautas tigras Eko, jis pasitraukė į aptvaro galą. Po įvykio į aptvarą įskraidintas dronas.

Pasak pareigūnų, Eko į Neapolio zoologijos sodą atvyko dar 2019 metų gruodį.

Po šio įvykio internautojai liejo savo pyktį ir prisiminė, kad 2016 m. dėl vaiko neatsargaus elgesio, kai jis įkrito į gorilų narvą, buvo nušauta gorila Harambe.

Nors gorilą vilko vaiką po narvą, tačiau mažametis nepatyrė jokių stiprių sužalojimų. Po mirties Harambe tapo interneto sensacija – socialiniuose tinkluose dominavo grotažymė „RIPHarambe“, o gorila tapo įvairių juokingų vaizdelių objektu.

Kaip ir tada, taip ir Eko atveju, žmonės pyksta, kad dėl situacijos kaltas yra asmuo, tačiau nužudomas gyvūnas.

Tviterio vartotojas rašo: „Galima būtų manyti, kad pasimokėme iš Harambe praradimo. Dabar prie jo prisijungia Malaizijos tigras Eko, nes kitas žmogus nusprendė padaryti kažką labai kvailo, o tai kainavo labai nykstančios rūšies gyvybę.“

Kitas internautas dalijasi: „Tigras sumokėjo didžiausią kainą dėl to, kad ten buvo žmogus, kuris neturėjo jokio reikalo, kišo ranką per aptvarą ir neturėjo sveiko proto.“

Vartotoja Lizzie prisiminė savo apsilankymą zoologijos sode ir pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matosi gyvas tigras.

...

2021 12 30 12:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt