antradienis, spalio 27 d.
Italija įvedė griežtas naujas kovos su koronavirusu priemones
BNS

Italijos premjeras Giuseppe Conte trečiadienį įsakė taikyti griežtas naujas kovos su koronavirusu priemones, įskaitant privačių susibūrimų ribojimą ir kontaktinių sportinių žaidimų draudimą.

G. Conte derėjosi su šalies regionais dėl privačių susibūrimų apribojimo, kuriam dalis gubernatorių priešinosi. Šventės uždarose patalpose yra draudžiamos, bet antradienį įvestos priemonės yra „griežtos rekomendacijos“ nerengti privačių susibūrimų namuose, kuriuose dalyvautų daugiau kaip šeši žmonės – nebent jie gyventų po tuo pačiu stogu.

Barai ir restoranai turi būti uždaryti vidurnaktį, o po devintos vakaro gėrimus bus galima gerti tik prie staliukų, o ne stovint prie baro ar lauke.

Taip pat uždrausti bet kokie kontaktiniai sportiniai žaidimai, kurių neorganizuoja asociacijos, galinčios užtikrinti taisyklių dėl socialinio atstumo laikymąsi. Tai reiškia, kad nebus italų itin mėgstamų neoficialių futbolo rungtynių vietos parkuose.

Praėjusią savaitę nurodžiusi ir lauke dėvėti kaukes, vyriausybė papildomų priemonių siekė per parą užregistruojamų naujų užsikrėtimo atvejų skaičiui praėjusią savaitę padidėjus iki maždaug 5 tūkstančių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 10 13 16:05
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt