penktadienis, gegužės 29 d.
Italijoje – pirmą kartą mažesnis pacientų, kuriems taikoma intensyvi terapija, skaičius
BNS
Pixabay

Italijoje, kur koronavirusas jau nusinešė 15 362 žmonių gyvybes ir sukėlė didžiulę įtampą visoje šalies sveikatos priežiūros sistemoje, šeštadienį pirmą kartą fiksuotas mažėjantis pacientų, kuriems dėl koronaviruso taikoma intensyvi terapija, skaičius.

„Tai labai svarbi žinia“, – žurnalistams pareiškė Civilinės saugos tarnybos vadovas Angelo Borrelli, pažymėjęs, jog per pastarąsias 24 valandas intensyvios terapijos skyriuose gydomų pacientų skaičius sumažėjo nuo 4 068 iki 3 994.

Pasaulyje – jau daugiau kaip 60 tūkst. koronaviruso pandemijos aukų

 Kinijoje praeitų metų pabaigoje prasidėjusi koronaviruso pandemija pasaulyje pareikalavo jau daugiau kaip 60 tūkst. žmonių gyvybių, o trys ketvirtadaliai šių aukų mirė Europoje, rodo šeštadienį naujienų agentūros AFP apibendrinti duomenys. 

Statistika, pagrįsta oficialiais duomenimis, paskelbtais iki 13 val. 30 min. Grinvičo (16 val. 30 min. Lietuvos) laiku rodo, kad pasaulyje mirė iš viso 60 457 žmonės, kuriems buvo patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19. Iš šių žmonių 44 132 mirė Europoje – dabar labiausiai pandemijos paveiktame žemyne.

Vis tik oficialūs duomenys atspindi tik dalį tikrojo užsikrėtimo koronavirusu atvejų ir su jais susijusių mirusių žmonių skaičių.

2020 04 04 20:32
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt