sekmadienis, lapkričio 29 d.
Italijos ligoninės nesusitvarko su COVID-19 pacientų antplūdžiu
Alfa.lt

Italijos ligoninėse per antrąją naujojo koronaviruso pandemijos bangą trūksta medicinos darbuotojų ir beveik nebelikę ligoninių lovų, trečiadienį perspėjo šalies Gydytojų terapeutų asociacijos vadovai.

„Ligoninės priartėjo prie perdegimo. Tai lemia keletas priežasčių: medicinos personalo trūkumas, nepakankamas ligoninių lovų fondas. Be to, dėl sparčiai plintant virusinei infekcijai naujai atvykstančių ligonių skaičius yra anomaliai didelis“, – rašoma atvirame asociacijos laiške. Jo ištraukas cituoja vietos žiniasklaida.

Vienas iš medikų asociacijos vadovų Dario Manfellotto paaiškino, kad, skaičiuojant koronavirusu užsikrėtusius ir dėl kitų ligų ligoninėse esančius pacientus, galima sakyti, jog šalies ligoninėse laisvų vietų neliko, pranešė televizija TGCOM24.

„Mums reikia tai pranešti, nes kitaip žmonės galvos, kad turime 40 proc. laisvų vietų“, – pridūrė jis.

Šiuo metu Italija svarsto visuotinio karantino įvedimo šalyje galimybę. Vyriausybė turėtų priimti atitinkamą sprendimą dėl tokio režimo, jeigu iki lapkričio 15 dienos epidemiologinė padėtis šalyje nepradės gerėti. Šiuo metu uždarymą yra paskelbė tik atskiri Italijos regionai.

2020 11 11 18:58
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt