antradienis, rugpjūčio 11 d.
Italijos regione įvestos 1000 eurų baudos už kaukės nedėvėjimą
Alfa.lt

Trys įmonės Italijos pietiniame Salerno mieste pirmosios pajuto visą naujų Kampanijos regione įvestų kovos su koronaviruso taisyklių griežtumą, sekmadienį pranešė vietos spauda.

Šioms trims įmonėms, įskaitant barui ir kirpyklai, buvo skirtos 1000 eurų baudos po to, kai policija penktadienį nustatė, jog jos nesilaikė nustatytų taisyklių ir nereikalavo, kad žmonės uždarose erdvėse dėvėtų kaukę.

„Jeigu mūsų tautiečiai mano, kad problema yra išspręsta, tai reiškia, kad per kelias savaite grįšime prie labai sunkios padėties“, – feisbuke penktadienį parašė Kampanijos prezidentas Vincenzo De Luca, likus kelioms valandoms iki griežtesnių kovos su COVID-19 pandemija priemonių įsigaliojimui.

Esminis naujųjų taisyklių punktas yra tas, kad visiems, kas nedėvi kaukės uždaroje patalpoje – visuomeniniuose pastatuose, prekybos centruose, baruose, restoranuose, parduotuvėse ir viešajame transporte, grės tūkstančio eurų bauda.

Pagal naujas taisykles, „transporto operatoriai privalo neįleisti į transportą asmenų be kaukės“. Jeigu tokie žmonės įlipa, jie privalo būti nubausti „ir išsodinti iš karto arba kaip įmanoma greičiau“. Jeigu jie atsisako išlipti, „autobusas ar traukinys turi būti sustabdytas“ ir „policijos bus prašoma įsikišti“.

Įmonės taip pat yra laikomos atsakingomis, „jeigu nusižengimas padaromas vykdant komercinę veiklą“.

Tvarkos nesilaikančioms įmonėms gresia ne tik tūkstančio eurų bauda, bet ir uždarymas nuo penkių iki trisdešimties dienų.

2020 07 27 08:16
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt