penktadienis, liepos 10 d.
Įvairiomis spalvomis raibuliuojanti sraigė zombė internautus ir žavi, ir kelia jiems baimę
tiesa.com
Twitter.com
Sraigė zombė

Ne kartą įsitikinote, kad internetas – keista vieta, kurioje gausu nustebti, susimąstyti verčiančių, o kartais ir pasišlykštėjimą keliančių dalykų. Praeitą savaitę socialiniuose tinkluose išplito nuostabą keliantis, bet tuo pat metu ir gąsdinantis vaizdo įrašas.

Internautas Mike’as Inouye tviteryje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame, kaip jis pavadino, įamžino sraigę zombę – gyvūną, kurio motorines funkcijas ir akių stiebelius užvaldė parazitinė kirmėlė.

„Čia sraigė zombė. Parazitinė kirmėlė Leochloridium užvaldė jos motorines funkcijas ir akių stiebelius, ji ėma imituoti vikšrus, kad paukščiai sraigę sulestų. Tada kirmėlė apsigyvens paukščio virškinamajame trakte, o vėliau pasišalins su išmatomis“. – rašė Mike’as prie vaizdo įrašo.

[TW=https://twitter.com/minouye271/status/1160908705535184897]

Pasak Mirror.co.uk, ši parazitinė kirmėlė įprastai aptinkama Šiaurės Amerikos ir Europos vidutinių klimato juostų miškuose ir taip pat kaip sraigių parazitas. Kirmėlė gali apsigyventi įvairiuose paukščiuose, tarp kurių ir varnos, žvirbliai, kėkštai, kikiliai.

Daugelis internautų, pamatę šį vaizdo įrašą, teigė, kad raibuliuojančios spalvos juos kažkuo sužavėjo, o kiti sakė, kad vien mintis, jog už šį spalvų žaismą atsakinga kirmėlė, jiems sukėlė pasišlykštėjimą.

„Tai kelia baimę ir nuostabą. Ačiū, kad pasidalijai, nors noriu šaukti iš baimės!“ – tviteryje rašė vienas internautas.

„Žinau, kokius košmarus sapnuosiu šiąnakt“, – teigė kitas.

2019 08 20 05:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt