šeštadienis, birželio 6 d.
Izraelio mokykloje surišta ir keturių asmenų gaujos išprievartauta trylikametė
tiesa.com
pixabay asociatyvi nuotrauka

Izraelyje kilo skandalas: trylikos metų mergaitė pranešė policijai, kad mokyklos karinėje slėptuvėje ją surišo ir paeiliui prievartavo keturi vyresni vaikinai.

Izraelio švietimo ministerijos žiniomis keturi šešiolikos metų amžiaus vaikinai trylikametę nutempė į mokyklos slėptuvę, įrengtą tam, kad mokiniai galėtų pasislėpti nuo bombų, ir, atostogų metu, ją dukart per dieną žagino.  

Manoma, kad taip mergaitė buvo laikoma ištisas 10 dienų.  

Mergaitės tėvas Izraelio televizijos 13 kanalui pasakojo, kad gauja pasidalindavo pareigomis: du lauke eidavo sargybą, du būdavo pastato viduje - vienas mergaitę prievartaudavo, kitas fotografuodavo aktą.  

Pasak tėvo, jo dukra buvo laikoma surišta, jai buvo grasinama, kad jei ji kam nors prasitars apie tai, kas vyksta, vaikinai nužudys ją ir jos jaunėlį broliuką.  

Jis pasakoja, kad jo dukra - palaužta, nenori išeiti iš kambario ir visą laiką verkia.  

Į teisėsaugą tėvas kreipėsi penktadienį, iš karto po to, kai dukra prasitarė apie įvykius.  

Teisėsauga paleido keturis šešiolikmečius sekmadienį, Be’er Sheva Magistratų teisme buvo nuspręsta, kad neužtenka įrodymų, kad vaikinai būtų laikomi areštinėje.  

Penktas įtariamasis vis dar laikomas areštinėje.  

Pasak Izraelio naujienų portalo Haaretz mergaitė pirmiausia nedrąsiai prasitarė apie nusikaltimą savo mokytojai, o tuomet ir tėvui. Pasakyti savo žagintojų vardų ji negalėjo, nes šie už ją buvo vyresni, tad ji jų nepažinojo.  

Vienas iš įtariamųjų teigė, kad mergaitės šeimos draugai jam grasino, kai sužinojo apie jo galimą įsitraukimą į nusikalstamą veiklą.  

Po arešto susidūręs su mergaite jis tvirtino niekada iki tol jos nematęs, jos nepažįstantis ir nebuvęs arti tos vietos, kur įvyko lytinės prievartos aktai.  

Tyrėjai nerado vaizdo įrašų ar nuotraukų, kurias esą darė nusikaltimo dalyviai, mergaitė buvo apžiūrėta gydytojo, tačiau šis nepateikė apžiūros išvadų.  

Įvykis įvyko mokykloje Netivot mieste, netoli Gazos.

2019 09 23 14:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt