šeštadienis, sausio 16 d.
J. Bidenas ketina skelbti visų savo tyrimų dėl COVID-19 rezultatus
Alfa.lt

JAV demokratų kandidato į prezidentus Joe Bideno (Džo Baideno) kampanijos nariai įsipareigojo skelbti visų būsimų COVID-19 testų, kurie bus atlikti politikui, rezultatus.

J. Bideno atstovas spaudai Andrew Batesas (Endrius Beitsas) šeštadienio vakarą pakartojo, kad buvęs viceprezidentas yra tikrinamas „reguliariai“.

Visgi iki tol, kol šią savaitę buvo pranešta, kad COVID-19 nustatytas prezidentui Donaldui Trumpui (Donaldui Trampui), J. Bidenas neatskleisdavo išsamios informacijos apie jam atliktų tyrimų rezultatus.

J. Bidenas šeštadienį Vilmingtone pranešė žurnalistams, kad šeštadienį jis nesityrė, tačiau tyrimas jam bus atliktas sekmadienio rytą.

Pasak jo kampanijos atstovų, penktadienį politikui buvo atlikti du testai dėl COVID-19, kurių rezultatai buvo neigiami.

A. Batesas savo pareiškime teigė, kad per antradienio vakarą vykusius debatus J. Bidenas nebuvo labai arti D. Trumpo, jo šeimos narių ar padėjėjų.

Pastarosiomis dienomis koronavirusinė infekcija buvo nustatyta keliams D.Trumpo aplinkos žmonėms.

J. Bideno kampanijos atstovai naujausiame pareiškime taip pat pabrėžė, kad kandidatas į prezidentus ir jo kampanija jau kelis mėnesius laikosi visuomenės sveikatos gairių dėl kaukių dėvėjimo ir socialinio atstumo.

Tuo metu D. Trumpas rengė masinius mitingus, kuriuose nebuvo reikalaujama dėvėti veido kaukes ar laikytis socialinio atstumo.

2020 10 04 15:17
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt