šeštadienis, liepos 4 d.
Jauna mokytoja auklėtinius išnaudojo seksui (nuotraukos)
tiesa.com

Pirmą darbą mokykloje gavusi jauna mokytoja netrukus jį prarado ir negrįžtamai susigadino reputaciją dėl lytinių santykių su nepilnamečiais mokiniais. Jai dar gresia ir kalėjimas.

JAV, Šiaurės Karolinos valstijoje esančiame nedideliame Rocky Mount mieste šią savaitę sulaikyta 25 metų Erin McAuliffe, dirbusi matematikos mokytoja vietos mokykloje. Švietimo įstaigos darbuotojai dar prieš mėnesį policijai pranešė apie įtartiną jaunos specialistės elgesį, o kai įtarimai pasitvirtino, moterį nutarta suimti.

Kitą savaitę ji stos prieš teismą, kur jai bus pareikšti kaltinimai dėl lytinių santykių su nepilnamečiais – E. McAuliffe įtariama užsiėmusi seksu su dviem 17-mečiais ir vienu 16 metų mokiniu. Mokytoja taip pat kaltinama pernelyg nepadoriu elgesiu su dar vienu paaugliu.

Mokytoja po sulaikymo nedelsiant atleista iš mokyklos, kurioje dirbo nuo praėjusių metų vasaros.

Tai buvo pirmasis jos darbas mokykloje po studijų baigimo. Ji taip pat siūlė papildomo matematikos rengimo pamokas namuose prasčiau besimokantiems vaikams.

Už lytinius santykius su paaugliais JAV taikomos itin griežtos bausmės, todėl tikėtina, kad karjerą tik pradėjusiai mokytojai teks ilgus metus praleisti kalėjime.

[7272]

[7273]

[7274]

[7275]

[7267]

[7268]

[7269]

[7270]

[7271]

2017 06 10 10:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt