sekmadienis, liepos 12 d.
Jauna moteris nušoko nuo tilto rankose laikydama savo dešimties metų sulaukusį sūnelį
tiesa.com
facebook nuotrauka

Šią savaitę, trečiadienį, pasaulį supurtė dar viena drama. Jauna mama dėl užgriuvusių finansinių sunkumų atėmė ir savo, ir savo vaiko gyvybes.

Nors gelbėtojų brigados bandė moterį atkalbėti, nešokti maldavo ir rankose laikomas vaikas, 32-jų metų Jessy Paola Moreno Cruz šoko žemyn į mirtį nusinešdama ir savo dešimtmetį sūnelį May Ceballos. Incidentas buvo užfiksuotas kraują stingdančiame vaizdo įraše.

Centrinės Kolumbijos gyventoja tokį kelią pasirinko, nes jie su sūneliu neteko namų, buvo išmesti į gatvę dėl nemokėtos nuomos. Daktaras, psichologas, ugniagesių gelbėtojų bei policijos brigados, bandydami moterį atkalbėti nuo šio šiurpaus pasirinkimo praleido valandą, tačiau jų pastangos liko bevaisės.

Vaizdo įraše matoma motina, ignoruojanti žmonių maldavimus nešokti žemyn. Jai paleidus turėklus girdimas policininkas, sakantis  O, Dieve, ji tikrai nušoko”, kitas pareigūnas sustingsta nuo patirto šoko, žmones apima panika. Policija ir įvykį stebėję praeiviai po įvykio nebesulaikė ašarų, daugelis išgyvena potrauminį stresą.

Mama su sūnumi krito iš 330 pėdų (daugiau, nei 100 metrų) aukščio.

2019 02 10 12:10
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt