antradienis, rugpjūčio 11 d.
Jauniausia aukso puodo laimėtoja ieško vaikino: už meilę ji yra pasiryžusi sumokėti
tiesa.com
Instagram.com

Škotijoje gyvenanti 23-ejų Jane Park vos per naktį tapo jauniausia milijoniere šalyje. Būdama 17-kos, ji laimėjo 1 mln. svarų sterlingų aukso puodą. Neįtikėtina sėkmė merginai nusišypsojo prieš keletą metų, kai ji pirmą kartą gyvenime nusprendė įsigyti loterijos bilietą. Tačiau staiga išaugusi sąskaita banke laimės Jane neatnešė. Mergina niekaip negali susirasti vaikino, kuris ją iš tiesų mylėtų, tad ji ėmėsi keistos taktikos. J. Park yra pasiryžusi atseikėti 60 tūkst. svarų sterlingų žmogui, kuris sutiks būti jos antrąja puse.

Pasak Mirror.co.uk, mergina vis užmegzdavo santykius, kurie po kurio laiko nutrūkdavo, tad dabar Jane siūlo 60 tūkst. svarų sterlingų metinį atlygį tam, kuris yra pasiryžęs pasikviesti ją į pasimatymą.

Merginai artimas šaltinis pasakojo, kad Jane jau nebėra įsitikinusi, ar su ja vaikinai susitikinėja dėl jos, ar dėl jos sąskaitos banke, tad nusprendė tiesiai šviesiai pasakyti, kad už tikrą meilę ji sumokės.

[IN=https://www.instagram.com/p/BoUjGFDHSuP/]

2016-aisiais J. Park susitikinėjo su „X faktoriaus“ finalininku Samu Callahanu, o visai neseniai mergina pranešė išsiskyrusi su 19-mečiu mylimuoju Jordanu Piggotu.

„Jane yra nuostabi mergina, tačiau ji vėl liko vieniša. Po to laimėjimo jai ėmė nebesisekti“, – tęsė šaltiniai.

Pasirodo, merginos meilės paieškos bus filmuojamos ir vėliau paverčiamos dokumentiniu filmu.

 [IN=https://www.instagram.com/p/BZy6e-qH9W-/]

Po laimėjimo jaunoji milijonierė atskleidė dalį pinigų skyrusi išvaizdai tobulinti. Jai buvo atliktos krūtinės ir užpakaliuko didinimo operacijos.

ŠALTINIS: alfa.lt

2019 02 28 09:00
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt