pirmadienis, gegužės 10 d.
JAV keliuose – tarsi kare: šokiruojantys video kadrai, kaip iš automato sušaudo policininką
Alfa.lt

Policijos kameros užfiksavo, kaip narkotikų prekeivis iš automatinio ginklo sušaudo jo automobilį kelyje sustabdžiusį pareigūną, trijų vaikų tėvą. Po beveik 60 km gaudynių vėliau pats nusikaltėlis buvo nušautas, rašo DailyMail.co.uk.

Video įraše matoma, kaip ne kartą problemų su teisėsauga turėjęs 39-erių Omaras Felixas Cueva išlipa iš savo automobilio ir iš automato AR-15 pradeda šaudyti į Naujosios Meksikos valstijos policijos pareigūną 28-erių Darrianą Jarrottą.

Pareigūnas nukrito ir priėjęs žudikas dar kelis kartus iššovė į jį. Tuomet sėdo atgal į savo automobilį ir nuvažiavo. Vėliau per gaudynes jis irgi buvo nušautas.

Nelaimė įvyko dar vasario 4 d. Narkotikų prekeivio automobilį policininkas sustabdė dėl tamsintų langų. Iš pradžių tarp jų vyksta mandagus pokalbis: pareigūnas paklausia apie automobilio draudimą, registracijos dokumentus ir pan., bet kai paprašo vairuotojo išlipti iš automobilio, šis pasiima automatą ir pradeda šaudyti. Tada grįžta į automobilį ir nuvažiuoja.

Policija iškart pradėjo jo gaudynes ir po 60 km automobilis jėga buvo sustabdytas, bet jo vairuotojas nepasidavė ir atsišaudė iš pistoleto. Netrukus pareigūnai jį nukovė. Šio susišaudymo metu nukentėjo dar vienas policininkas. Jis sraigtasparniu buvo nugabentas į ligoninę, tačiau jo gyvybei pavojus negresia.

Dėl šios tragedijos Naujosios Meksikos gubernatorė Michelle Lujan Grisham liepė tuomet, vasarį, nuleisti valstijos vėliavas.

„Mane šokiravo, iki širdies gelmių sukrėtė ir įsiutino pareigūno netektis. Aš meldžiuosi ir už sužeistą vietos pareigūną“, – teigė gubernatorė.

2021 04 12 12:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt