trečiadienis, gruodžio 2 d.
JAV keturmetis sunkiai sužeidė mamą
tiesa.com

Floridos valstijoje (JAV) įvyko skaudi tragedija – ketverių metų berniukas pašovė savo mamą ir sunkiai sužeidė ją į nugarą. Nelaimė įvyko jiems dviems važiuojant automobiliu.

31-erių sužeista moteris yra aistringa ginklų entuziastė. Tuo galima įsitikinti pažvelgus į Jamie Gilt anketą socialiniame tinkle „Facebook“. Ten pilna nuotraukų su ginklais: moteris laiko šautuvą vienoje rankoje, kūdikį – kitoje, mokosi šaudyti.

Nuotrauką su ginklu ji įkėlė ir likus dienai iki nelaimės, o šalia jos buvo užrašas: „Netgi ir mano keturmetis įsikarščiuoja šaudydamas iš .22.”.

CNN pranešė, kad moteris buvo pašauta tuo metu, kai kartu su sūnumi važiavo paimti žirgo. Jos vairuojamas pikapas netikėtai sustojo ir tai patraukė pro šalį važiuojančių patrulių dėmesį. Jie ir suteikė pirmąją pagalbą sunkiai sužeistai J. Gilt.

Teigiama, kad sūnus mamą pašovė atsitiktinai su .45 kalibro ginklu, kuris buvo jos vairuojamoje mašinoje.

J. Gilt būklė stabili, bet sunki, ir jos kol kas negalėjo apklausti pareigūnai. Pastarieji laukia, kol moteris sustiprės. Jai gali būti pateikti kaltinimai, kai paaiškės visos nelaimės aplinkybės. J. Gilt galimai elgėsi neatsakingai važiuodama su sūnumi automobiliu, kuriame buvo užtaisytas galingas mirtinas ginklas.

Berniukas per incidentą nenukentėjo. Jį priglaudė artimieji.

2016 03 10 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt