sekmadienis, balandžio 11 d.
JAV loterijoje laimėta trečia pagal dydį suma: milijardą pasidalijo keturiese
Alfa.lt

Keturi Amerikos Mičigano valstijos gyventojai loterijoje „Mega Millions“ laimėjo 1,05 mlrd. JAV dolerių, praneša „Associated Press“, remdamasi loterijos atstovais.

Skelbiama, kad tokią sumą laimėjo priemiesčio loterijos klubo „Wolverine FLL Club“ nariai. Sumokėję maždaug 776 mln. dolerių mokesčių laimingieji gavo apie 557 mln. dolerių.

Nugalėtojai teigė bilietą įsigiję paskutinę akimirką „Kroger“ maisto prekių parduotuvėje, esančioje Detroito priemiestyje. Remiantis vietos „Detroit News“ duomenimis, laimingi skaičiai buvo 04-26-42-50-60.

„Vienas iš klubo narių pastebėjo, kad prizas pasiekė milijardą dolerių, ir prisiminė, kad dar nespėjo nusipirkti bilieto“, - sakė nugalėtojų atstovas Kurtas Penhouse’as.

Jis pabrėžė, kad nepaisant pergalės, 557 mln. dolerių gavę laimingieji ir toliau gyvens „kuklų gyvenimą“, tačiau toks reikšmingas laimėjimas „turės įtakos jų šeimoms ir ateinančioms kartoms“.

Loterija vyko sausio 22 dieną. 1,05 mlrd. JAV dolerių prizas buvo didžiausias Mičigano loterijos istorijoje ir trečias pagal dydį JAV. „Mega Millions“ loterija žaidžiama 45 valstijose.

2021 03 14 10:14
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt