penktadienis, rugpjūčio 14 d.
JAV – masinės šaudynės naktiniame klube: 2 žmonės žuvo, kas šaudė, neaišku
Alfa.lt

Pietų Karolinoje viename naktiniame klube įvykus šaudynėms žuvo du žmonės, dar aštuoni buvo sužeisti, sekmadienį pranešė šerifo biuras.

Du Grinvilio apygardos šerifo pavaduotojai prieš 2 val. vietos (9 val. Lietuvos) laiku pastebėjo „neramumus“ klube „Lavish Lounge“ ir didelę minią žmonių, bėgančių iš jo, per spaudos konferenciją sakė šerifas Hobartas Lewisas.

Kaip anksčiau paskelbtame pranešime nurodė leitenantas Jimmy Boltas, pastate aidėjo šūviai, o šerifas patvirtino, kad šaudyta buvo tik viduje.

Iš pradžių abu pareigūnai pranešė apie 12 nukentėjusiųjų, iš kurių keturių būklė buvo kritinė, bet kiek vėliau J. Boltas televizijai WYFF-TV sakė, kad duomenys apie aukas buvo atnaujinti.

Dėl šaudynių kol kas niekas nebuvo sulaikytas. Šerifo biuras „turi šiek tiek informacijos apie įtariamąjį“, sakė H. Lewisas. Jis nurodė, kad nėra žinoma, ar šaudė daugiau nei vienas asmuo.

„Neturime asmens, kurį galėtume įvardinti“, – teigė šerifas ir pridūrė, kad pareigūnai dar nežino, dėl ko kilo šaudynės.

Nukentėjusiųjų tapatybės kol kas neskelbiamos.

H. Lewisas sakė, kad „labai didelė minia“ dalyvavo tame klube vykusiame koncerte. „Lavish Lounge“ feisbuko puslapyje skelbiama, kad liepos 4-ąją ten vyko trapo atlikėjo Foogiano pasirodymas.

Minimas klubas yra apie 8 km į pietvakarius nutolęs nuo Grinvilio centro.

Pietų Karolinos gubernatorius Henry McMasteris praėjusią savaitę pareiškė, kad valstijoje vis dar galioja draudimas rinktis didelėms minioms dėl koronavirusinės infekcijos COVID-19 pandemijos.

H. Lewisas per spaudos konferenciją sakė nežinąs, ar klubas, kuriame įvyko incidentas, turėjo leidimą rengti koncertą, bet pabrėžė, kad lankytojai aiškiai nesilaikė 2 m atstumo vieni nuo kitų.

„Tai tikrai ne pati geriausia situacija šio viruso plitimui sustabdyti“, – teigė šerifas.

2020 07 05 17:48
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt