sekmadienis, vasario 28 d.
JAV – naujas sergamumo COVID-19 rekordas
Alfa.lt

Jungtinėse Valstijose antrą dieną iš eilės užfiksuotas rekordinis koronavirusinės infekcijos plitimo rodiklis, per parą nustačius 225 201 naują COVID-19 atvejį, rodo penktadienį Johnso Hopkinso universiteto paskelbti duomenys.

Be to, per tą patį laikotarpį iki 20 val. 30 min. vietos (šeštadienį 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku šalyje patvirtinta 2 506 su koronavirusu susijusios žmonių mirtys, nurodė Baltimorėje įsikūręs universitetas.

Jungtinės Valstijos pirmauja pasaulyje pagal patvirtintų COVID-19 atvejų ir su koronavirusu susijusių žmonių mirčių skaičius. Pastarosiomis savaitėmis epidemija šalyje vėl įsismarkavo.

Per pastarąjį mėnesį per parą nustatomų COVID-19 atvejų skaičius triskart viršijo 200 tūkst. ribą, o trečiadienį ir ketvirtadienį buvo nustatyta po daugiau kaip 210 tūkst. naujų užsikrėtimo atvejų.

JAV sveikatos apsaugos pareigūnai perspėjo dėl galimo sergamumo pliūpsnio po praeitą savaitę švęstos Padėkos dienos, kai milijonai amerikiečių nepaisė tarnybų perspėjimų likti namuose ir išvyko lankyti artimųjų.

Dvi pastarąsias savaites JAV kiekvieną dieną mirdavo daugiau kaip 2 000 koronavirusu užsikrėtusių žmonių – panašiai kaip per pirmąją COVID-19 pandemijos bangą pavasarį.

Dėl COVID-19 hospitalizuotų žmonių skaičius nuolat didėjo, ypač daugiausiai gyventojų turinčiose Kalifornijos, Floridos, Niujorko ir Teksaso valstijose, skelbia tinklalapis „COVID Tracking Project“.

Nuo pandemijos pradžios Jungtinėse Valstijose nustatyta daugiau kaip 14,3 mln. COVID-19 atvejų ir per 278 tūkst. su koronavirusu susijusių mirčių.

2020 12 05 09:47
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt