trečiadienis, liepos 28 d.
JAV panaikinus judėjimui „#MeToo“ svarbų nuosprendį, aktorius B. Cosby išėjo laisvę
BNS
Scanpix
Billas Cocby

JAV komikas Billas Cosby trečiadienį buvo paleistas iš kalėjimo, teismui panaikinus jam paskelbtą nuosprendį dėl lytinės prievartos prieš 17 metų. 

83 metų B. Cosby, kurio paleidimas yra smūgis judėjimui „#MeToo“, po Pensilvanijos Aukščiausiojo teismo sprendimo, kad jam nebuvo užtikrintas teisingas teismas, parvykęs į savo valdas netoli Filadelfijos žurnalistams parodė pergalės ženklą. Į klausimus jis neatsakė.

B. Cosby, praėjusio amžiaus 7-ajame dešimtmetyje pralaužęs rasinius barjerus „Emmy“ apdovanojimu įvertintu vaidmeniu televizijos seriale „Aš – šnipas“ (I Spy), 2018-aisiais buvo nuteistas dėl Andreos Constand apsvaiginimo vaistais ir bandymo išžaginti savo namuose Filadelfijoje 2004 metais.

Tačiau dabar teisėjai 79 puslapių nutartyje rašo, kad dėl apygardos prokuroro ir B. Cosby nepersekiojimo susitarimo, susijusio su pastarojo liudijimu civilinėje byloje, aktorius neturėjo būti apkaltintas.

„Cosby apkaltinamasis nuosprendis... panaikinamas, jis yra paleidžiamas“, – rašė teisėjai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 01 09:36
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt