antradienis, balandžio 13 d.
JAV per šaudymus trijuose SPA centruose žuvo aštuoni žmonės
Alfa.lt

Aštuoniems žmonėms antradienį žuvus per šaudymus trijuose SPA centruose JAV Džordžijos valstijoje, buvo sulaikytas 21 metų įtariamasis, pranešė policija ir vietos žiniasklaida.

Pasak policijos, „labai tikėtina“, kad tas pats įtariamasis dalyvavo visuose trijuose šaudymuose.

Keturi žmonės žuvo per šaudymą „Young's Asian Massage“ centre netoli Akverto, Džordžijos sostinės Atlantos priemiesčio, pranešė leidinys „Atlanta Journal-Constitution“, remdamasis Čerokių apygardos šerifo biuru.

„Šaudymu įtariamas asmuo areštuotas!“ – feisbuke pranešė apygardos šerifo biuras.

Atlantos policijos departamentas atskirai patvirtino, kad keturios moterys buvo rastos negyvos dviejuose Atlantos SPA centruose, žiniasklaidos įvardijamuose kaip „Gold Massage Spa“ ir „Aroma Therapy Spa“.

„Atvykę pareigūnai rado tris moteris, mirusias vietoje nuo, panašu, šautinių žaizdų“, – sakoma policijos departamento pranešime.

Įvykio vietoje esantiems pareigūnams buvo pranešta apie šūvius kitoje gatvės pusėje esančiame SPA, kur jie rado ketvirtą moterį, kuri, atrodo, buvo nušauta.

Policija CNN sakė, kad visos keturios aukos Atlantoje, regis, yra azijietės.

Pasak „Atlanta Journal-Constitution“, įtariamasis sulaikytas maždaug už 240 km nuo Atlantos. Jis įvardijamas kaip 21 metų Robertas Aaronas Longas.

Remiantis vaizdo įrašais iš šaudymo incidentų visuose trijuose SPA centruose Atlantos apylinkėse, „galima teigti, jog yra labai tikėtina, kad mūsų įtariamasis yra tas pats“, naujienų agentūrai AFP sakė Atlantos policijos atstovas, pridurdamas, kad tyrėjai glaudžiai bendradarbiauja, „kad užtikrintai patvirtintų, jog mūsų bylos yra susijusios“.

2021 03 17 10:04
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt