antradienis, birželio 2 d.
JAV policija prašo nusikaltėlių susilaikyti nuo nusikaltimų, nes yra per karšta
tiesa.com
Park Forest PD

Jungtinių Amerikos Valstijų policija ragina nusikaltėlius dusinančiu vasaros karščiu alsuojančiomis dienomis susilaikyti nuo nusikaltimų, likti namie ir pasimėgauti „Netflix”.

Didelė dalis Jungtinių Amerikos Valstijų miestų išgyvena alinančią karščio bangą: rytinės pakrantės ir vidurio vakaruose esančių miestų gyvenimą apsunkino apie 38C laipsnius besilaikanti temperatūra.  

Šiame kontekste policijos pajėgos, rodos, tikisi, kad nusikaltėliai pagelbės ir tomis sunkiomis karščio kupinomis dienomis susilaikys nuo savo nusikaltėliškų įnorių pildymo.  

Park Forest policijos departamentas, pavyzdžiui, paskelbė, kad „dėl ekstremalaus karščio atšaukiama visa šiandien ir rytoj vykti turinti kriminalinė veikla. Lauke yra tikrai per karšta vykdyti nusikaltimus.“  

Jie taip pat pridūrė prašantys visų „kylančių nusikaltėlių, laiko patvirtintų veteranų bei tų, kurie nusikalsta iš nuobodulio likti namuose.

Tikrai puiki diena atsipalaiduoti ir pasimėgauti „Netflix” gaivinant kondicionieriams.”  

Braintree policijos departamentas įspėjo susilaikyti nuo nusikaltimų iki pirmadienio, nes „nors nusikalstama veikla tokiame karštyje jums suteiktų aukšto lygio ryžtingo nusikaltėlio statusą, tai daryti yra tikrai pavojinga”.

2019 07 21 10:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt