šeštadienis, balandžio 10 d.
JAV svarsto mažinti socialinį atstumą iki vieno metro
Alfa.lt

Jungtinių Valstijų aukščiausio lygio patarėjas pandemijos klausimais Anthony Fauci sekmadienį pranešė, kad šalies valdžia svarsto mažinti privalomą socialinį atstumą nuo dabar esamų dviejų metrų iki vieno metro. Toks sprendimas iš esmės pakeistų vieną pagrindinių kovos su koronaviruso pandemija principų.

Visame pasaulyje gerbiamas ekspertas pranešė, kad specialistai iš Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) analizuoja vieną Masačūsetse atliktą tyrimą, kurio rezultatai rodo, jog „nėra didelio skirtumo“ tarp COVID atvejų mokyklose, kuriose laikomasi arba trijų metrų arba vieno metro atstumo.

Paklaustas, ar tai reiškia, kad metro atstumo pakanka, CNN laidoje „State of the Union“ dalyvavęs ekspertas atsakė: „Taip, tikrai“. Nors jis pažymėjo, kad CDC gilinasi į naujus duomenis ir atlieka savo tyrimus, rezultatų laukiama „artimiausiu metu“.

Dviejų metrų socialinio atstumo taisyklės yra plačiai naudojama visame pasaulyje kaip prevencinė priemonė užkirsti kelią koronaviruso plitimui, kartu su kaukių dėvėjimu ir rankų plovimu.

2021 03 14 20:25
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt