sekmadienis, rugsėjo 20 d.
Juodaodžio patirtis Austrijoje: rasistiniai išpuoliai vienas po kito
tiesa.com

Studijos Austrijoje iš Jungtinės Karalystės atvykusiam jaunuoliui nespėjo nusibosti. Išvykti atgal į Londoną juodaodis Albert Amankona nusprendė gana greit, nes, kaip rašė thelocal.com, studentas Austrijos Zalsburgo mieste jautėsi nesaugus, o rasistiniai išpuoliai sekė vienas po kito.

Savo bloge A. Amankona rašė, kad per kelias savaites Zalsburge rasistinių išpuolių jam teko išgyventi gerokai daugiau negu per visą gyvenimą Londone.

Pirmiausia studentas iš Londono užkliuvo savo kaimynei. Jaunuolio teigimu, moteris paskambino jo buto šeimininkui ir pasiskundė, kad jų name apsigyveno juodaodis. Ji taip pat informavo A. Amankoną, jog apskundė jį policijai. Moteris buvo įsitikinusi, kad studentas Austrijoje gyvena nelegaliai.

Dar vienas netikėtas ir nemalonus incidentas įvyko autobusų stotelėje. A. Amankona su savo draugu telefonu kalbėjo angliškai, kai staiga šalimais stovėjusi moteris ėmė plūstis ir piktintis, kodėl jaunas vyras nekalba vokiškai.

“Tuomet aš ne tik nejaukiai pasijaučiau, bet ir išsigandau, nes stotelėje buvo gal 15 žmonių, tačiau jie visi tylėjo arba stengėsi apsimesti, kad nieko nemato ir negirdi, o moteris darėsi vis agresyvesnė“, - savo bloge rašė studentas.

Jis nusprendė palikti Austriją galutinai apsisprendęs, kad Zalsburgas nėra tinkama ir saugi vieta nei mokytis, nei gyventi.

2015 10 30 13:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt