antradienis, spalio 27 d.
Kabule per sprogdinimus žuvo mažiausiai 40 žmonių
tiesa.com

Afganistano sostinėje ketvirtadienį per sprogdinimus šiitų kultūros centre žuvo mažiausiai 40 žmonių, pranešė pareigūnai.

„Išpuolio taikinys buvo kultūros centras „Tabayan“. Sprogimai driokstelėjo per ceremoniją, skirtą paminėti 38-ąsias sovietų invazijos į Afganistaną metines“, – naujienų agentūrai AFP sakė Vidaus reikalų ministerijos atstovas Nasratas Rahimi.

Šiitų kultūros centras įsikūręs netoli naujienų agentūros „Afghan Voice“. Anksčiau skelbta, kad ši agentūra galėjo būti ketvirtadienio atakos taikinys.

„Buvo du sprogimai. Dar nežinome, kas buvo taikinys, bet šios atakos rajone yra agentūra „Afghan Voice“, – sakė Vidaus reikalų ministerijos atstovas Najibas Danishas. – Mūsų pirminė informacija rodo, kad yra penki žuvusieji ir šeši sužeistieji, bet šie skaičiai gali keistis.“
 
Netoliese esantys naujienų agentūros AFP reporteriai sakė girdėję trečią sprogimą, tad tikėtina, kad ši ataka dar nesibaigė.
 
Vienas ligoninės pareigūnas sakė vietos televizijai, kad į jo įstaigą atvežta 18 sužeistųjų, iš jų penki – kritinės būklės.
 
„Afghan Voice“ paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbtose nuotraukose matyti nuolaužomis nuklotas agentūros komplekso vidus ir ant žemės gulintys žmonių kūnai.

2017 12 28 08:30
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt