antradienis, liepos 5 d.
Kaip gyvena V. Putino anūkė, kurios tėvas I. Zelenskis?
Alfa.lt
Scanpix
Katerina Tichonova.

Rusijos prezidento Vladimiro Putino anūkė ir jo duktė Katerina Tichonova gyveno tarp Maskvos ir Miuncheno, rašo „Laisvės radijo“ Rusijos naujienų tarnyba. Ten gyveno mergaitės tėvas, buvęs Bavarijos valstybinio baleto meno vadovas Igoris Zelenskis. Žurnalistinį tyrimą atliko leidiniai „Važnyje istorii“ ir „Der Spiegel“.

Tyrimo duomenimis, išsiskyrusi su vyru Kirilu Šamalovu, V. Putino dukra pradėjo reguliariai, kartais kelis kartus per mėnesį, skraidyti pas I. Zelenskį. Žurnalistai teigia, kad 2019 m. pabaigoje moteris persikėlė pas jį į Miuncheną kartu su jų bendra dukra, V. Putino anūke.

Publikacijose nenurodomas 2017 m. gimusios mergaitės vardas ir pavardė, tačiau teigiama, kad buvo matytas jos pasas, kuris rodo, jog ji yra I. Zelenskio ir K. Tichonovos dukra. Žurnalistams pavyko patikrinti vieno iš užsakomųjų skrydžių iš Miuncheno, kuriuo K. Tichonova, I. Zelenskis, jų dvejų metų dukra, fortepijono mokytoja ir dvi auklės atskrido į Maskvą, keleivių sąrašą.

Prasidėjus karui su Ukraina, I. Zelenskis nustojo dirbti Bavarijos balete. Jis buvo atleistas, nes atsisakė viešai pasisakyti prieš Rusijos agresiją Ukrainoje. Žurnalistams nepavyko gauti K. Tichonovos ir jos partnerio komentarų.

Pats V. Putinas irgi nekomentuoja savo asmeninio gyvenimo, o Kremlius atsisako viešinti informaciją apie prezidento šeimą. Daugybė tyrimų rodo, kad V. Putino dukterys ir kiti jo šeimos nariai yra glaudžiai susiję su stambiu Rusijos verslu, valstybės išlaidomis ir milijardiniais turtais.

2022 05 19 17:14
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt