šeštadienis, rugpjūčio 8 d.
Kalifornijoje – kruvinos šaudynės
tiesa.com

Trečiadienį Kalifornijoje, San Bernardino mieste esančiame „Inland Regional Center“ – specialių poreikių reikalaujančių žmonių centre – nuaidėjo šaudynės. Skelbiama, kad žuvo 14 žmonių, dar per 21 sužeisti – du iš jų yra itin sunkios būklės.

Pasak naujienų portalo 15min.lt, į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai ir greitosios pagalbos darbuotojai. Buvo pranešta, kad pareigūnai ieško trijų šaulių, kurie galimai vilkėjo neperšaunamas liemenes. Gyventojai buvo raginami likti namuose.

Nustatyta, kad šaudynės įvyko apie 11 val. ryto vietos laiku, specialių poreikių reikalaujančių žmonių centre, kuriame dirba beveik 670 darbuotojų. Nėra aišku, kiek žmonių incidento metu buvo pastate.

CNN teigimu, įvykio vietoje buvo rastas sprogmuo, manoma, kad jį paliko įtariamieji, kurie vilkėjo kariškas uniformas, ir galimai paspruko juodu visureigiu. Apžiūrėjus įrenginį sprogstamųjų medžiagų jame nerasta.

Po kelias valandas trukusių paieškų policijos pareigūnai aptiko galimus nusikaltėlių pėdsakus. Neilgai trukus buvo rastas ir visureigis, kuriame slėpėsi užpuolikai. Automobilis buvo apšaudytas. Per susišaudymą sužeistas vienas pareigūnas, jis išvežtas į ligoninę.

Policijos spaudos konferencijos metu buvo patvirtinta, kad nukauti du užpuolikai: vyras ir moteris. Jie buvo ginkluoti, su savimi turėjo ne tik automatus, bet ir kitus šaunamuosius ginklus.

Pareigūnai taip pat sulaikė dar vieną įtariamąjį, aiškinamasi, ar jis susijęs su išpuoliu. Teigiama, kad vienas iš trijų užpuolikų anksčiau dirbo centre, kuriame buvo įvykdytas išpuolis, jis su kolegomis buvo įsivėlęs į konfliktą.

Įvardytas įtariamasis užpuolikas – JAV pilietis 28-erių Syedas Farookas, antroji įtariamoji – 27-erių Tashfeen Malik. 

 

[1975]

2015 12 02 19:40
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt