pirmadienis, gegužės 10 d.
Kalifornijoje moteris apkaltinta savo trijų mažamečių vaikų nužudymu
BNS

Kalifornijoje viena moteris buvo apkaltinta savo trijų mažų vaikų nužudymu, pirmadienį pranešė prokurorai.

30 metų Lilianai Carrillo pateikti trys kaltinimai nužudymu, be to, ji įtariama peilio panaudojimu nužudant mažiausią vaiką, rašoma Los Andželo apygardos prokuratūros išplatintame pranešime.

L. Carrillo kalėjime duodama interviu vietos televizijai KGET-TV pripažino nuskandinusi savo trejų metų dukterį Joanną, dvejų metų sūnų Terry ir šešių mėnesių dukterį Sierrą. Vaikai buvo nužudyti balandžio 10 d. Los Andžele.

Minėtai televizijai L. Carrillo sakė, kad apkabino, pabučiavo savo vaikus ir jų atsiprašė, taip pat tvirtino, kad paskandino juos norėdama apsaugoti nuo gyvenimo patiriant lytinį išnaudojimą. Ji sakė norėjusi apsaugoti vaikus nuo jų tėvo, su kuriuo įnirtingai kovojo dėl jų globos.

„Padariau tai švelniai; nežinau, kaip paaiškinti, bet apkabinau juos, pabučiavau ir visą laiką jų atsiprašinėjau, – sakė ji. – Mylėjau savo vaikus.“

L. Carrillo tvirtina, kad vaikų tėvas, jos buvęs draugas, priklauso sekso vergijos tinklui, esą išsikerojusiam Portervilio miestelyje centrinėje Kalifornijoje, kur šeima gyveno iki vasario pabaigos.

Vaikų tėvas Erikas Dentonas neigia L. Carrillo jam mestus kaltinimus. Teismui pateiktuose dokumentuose dėl vaikų globos jis rašė, kad moteris turi psichikos problemų ir kad vaikams nesaugu būti su ja.

Šiuo metu L. Carrillo laikoma Kerno apygardos kalėjime. Po nužudymo ji pabėgo iš Los Andželo ir vėliau tą pačią dieną buvo areštuota Tulario apygardoje beveik 322 km į šiaurę, prieš tai pagrobusi automobilį Kerno apygardoje.

Ji padarė kaltės nepripažinimo pareiškimą dėl automobilio pagrobimo.

Kol kas neaišku, kada L. Carrillo bus perduota Los Andželo pareigūnams.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 04 20 13:57
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt