sekmadienis, sausio 24 d.
Kanibalas, nužudęs „Grindr" sutiktą vaikiną ir suvalgęs jo sėklides, tvirtina, kad yra Velso karališkosios šeimos narys
tiesa.com
facebook nuotrauka

DĖMESIO: ŠIAME STRAIPSNYJE ATSKLEIDŽIAMOS NUSIKALTIMO DETALĖS NĖRA TINKAMOS SILPNESNIŲ NERVŲ SKAITYTOJAMS.

Markas Latunski (50 m.) tariamai prisipažino nužudęs 25 metų kirpėją Keviną Baconą, kurio palaikai buvo rasti suimto įtariamojo namuose, kai šis virė jo sėklides.

Amerikos kanibalas, kaltinamas nužudęs „Grindr" sutiktą vaikiną ir vėliau išviręs ir suvalgęs savo aukos sėklides, tiki, kad jis kilęs iš Velso karališkosios šeimos.

Pranešama, kad 50 metų amžiaus Markas Latunski iškart prisipažino nužudęs 25 metų kirpėją, vardu Kevinas Baconas, kurį jo namuose pareigūnai rado už kulkšnies pakabintą ant gegnės.

Kai policija susidūrė su Latunskiu prie jo izoliuoto mūrinio namo Mičigane, JAV, jis tariamai papasakojo pareigūnams, kad pora susitiko homoseksualų pažinčių programoje „Grindr".

Jis taip pat tariamai pareigūnams pripažinęs, kad namie jis nupjovė savo aukos sėklides, jas išvirė ir suvalgė, praneša „Wales Online“.

Kai pareigūnai jį areštavo, Latunksi teigė, kad jo tikrasis vardas yra Edgaras Thomasas Hillas. Jis sakė esąs kilęs iš „karališkojo Velso Thomaso klano“.

Jo teismui paskirtas advokatas Doug Corwinas pasakojo „Fox News“: „Jis bendradarbiaujantis, labai mandagus, išskyrus - aš juos vadinu grandioziniais - pasakojimus ir, atrodo, jis jais tikrai tiki. Jis mano, kad jo vardas yra kažkoks kitas - jis tiki, kad yra kilęs iš Velso karališkosios šeimos, Thomaso klano."

Latunski psichinės sveikatos įstaigose leido laiką keturis kartus, kurie visi buvo paskirti teismo. Baconas per „Grindr“ programą susipažino ir susitiko su Latunskiu gruodžio 24 d., Kūčių vakarą.

Jo šeima pranešė, kad jis dingo, kai jis nesudalyvavo jų Kalėdų dienos pusryčiuose. Tyrėjai tikina, kad jis žinojo, kad susitiko su vyru, turinčiu smurtinį seksualinį fetišą, tačiau neturėjo supratimo, kaip jis smurtauja.

„Blogis egzistuoja ir tai palietė mus. Akivaizdu, kad jis pateko į tai, kam nebuvo pasiruošęs “, - jo tėvas Karlas Baconas pasakojo vietos naujienų portale wilx.com.

Gruodžio 28 d. Mičigano valstijos policija paprašė vietos policijos pajėgų patikrinti Kevino Bacono gerovę Latunskio rezidencijoje dėl įtarimo, kad Kevinas gali būti ten laikomas prieš savo valią.

Mažame Morrice miestelyje gyvenantys Latunski kaimynai buvo šokiruoti, kai paaiškėjo žudynių detalės.

Kiti žmonės, kurie tariamai sutiko Latunski „Grindr“, taip pat papasakojo nerimą keliančių istorijų - vienas tvirtino, kad jis buvo suvaržytas odiniais kulkšnies dirželiais ir grandine, o kitas teigė, kad pabėgo iš izoliuoto namo dėvėdamas tik odinę paklodę.

2019 m. lapkričio mėn. vienas Latunski kaimynų pranešė, kad jaunas vyras beldėsi į jo duris apie 16 val. vakaro.

Jis prisimena, kaip vyras isteriškai šaukėsi pagalbos, kraujavo veido srityje ir buvo nuogas, išskyrus odinę paklodę ir keletą diržų, ir maldavo kaimyną, kad Latunski būtų laikomas kuo toliau nuo jo.

Cody Butler pranešė wilx.com, kad vyras kalbėjo taip: „aš noriu, kad jūs žinotumėte, kaip niekad man nieko panašaus nebuvo nutikę. Nežinau, ar jis mane apsvaigino.

Viskas, ką aš žinau, tai aš buvau uždarytas rūsyje, gerai? Surakintas grandine rūsyje.

Aš sutikau šį vyrą. Jis buvo mielas. Jis flirtavo su manim. Mes ėjome į parduotuvę, pasiėmėme limonado. Pabudau rūsyje.“

2020 02 09 21:50
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt