trečiadienis, sausio 27 d.
Kelias dienas be žinios dingusios moters artimieji sukrėsti. Ji rasta pitono skrandyje
tiesa.com

Indonezijoje vienos dingusios moters ieškoję vietos gyventojai šalia jos daržo rado didžiulį pitoną smarkiai išsipūtusiu pilvu, o gyvatę užmušus ir išskrodus auka buvo rasta roplio skrandyje, šeštadienį pranešė policija.

54-erių Wa Tibos kūną aptiko kaimiečiai, perpjovę išsipūtusį pilvą 7 m ilgio pitonui, rastam prie Sulavesio salos krantų esančios Munos salelės Persiapan Lavelos kaime.

„Gyventojai įtarė, kad gyvatė prarijo auką, taigi, jie ją užmušė ir išnešė iš daržo“, – sakė vietos policijos tarnybos viršininkas Hamka, kaip ir daugelis kitų indoneziečių turintis tik vieną vardą.

„Gyvatės pilvas buvo perpjautas ir jame aptiktas aukos kūnas“, – pridūrė jis.

Apie 100 gyventojų, įskaitant sunerimusius artimuosius, pradėjo ieškoti moteriškės, ketvirtadienio vakarą jai nesugrįžus iš daržo.

Pasak Hamkos, kaimiečiai rado roplį tįsantį maždaug už 30 m atstumu nuo W. Tibos sandalų ir mačetės. Pati moteris buvo praryta galva į priekį, o jos kūnas buvo nesužalotas.

Daržas, kuriame darbuodavosi moteris, yra prie uolingo skardžio. Jame esama daug urvų, tinkamų įsikurti gyvatės, pridūrė Hamka.

Indonezijoje ir Filipinuose neretai aptinkama didžiulių pitonų, kartais užaugančių ilgesnių kaip 6 metrų.

Nors pasitaikydavo atvejų, kai šios gyvatės užpuldavo smulkiu gyvūnus, mėginimai praryti žmogų - labai reti.

Pernai kovą pitonas pasmaugė ir prarijo vieną ūkininką Salubiro kaime Sulavesio saloje.

2018 06 16 09:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt