pirmadienis, birželio 1 d.
Kinijoje nustatyti septyni nauji užsikrėtimo koronavirusu atvejai
BNS

Kinija pirmadienį pranešė apie septynis naujus užsikrėtimo koronavirusu atvejus, o pareigūnai paskelbė, kad centrinės vyriausybės peticijų skyriai Pekine, kur žmonės iš visos šalies atvyksta registruoti skundų, kol kas bus uždaryti, siekiant užtikrinti infekcijos prevenciją.

Kinijoje jau ilgiau nei mėnesį nepranešama apie naujas COVID-19 aukas, nors atgaline data buvo paskelbta apie kai kuriuos mirties atvejus, nustatytus atlikus papildomus tyrimus. Be to, 82 žmonės tebėra gydomi, o dar 450 asmenų yra izoliuoti ir stebimi, nes jiems įtariama koronaviruso infekcija arba COVID-19 yra diagnozuotas, nepasireiškus jokių simptomų.

Nuo gruodžio pabaigos, kai centriniame pramoniniame Uhano mieste buvo nustatyti pirmieji COVID-19 atvejai, Kinija nustatė iš viso 82 954 užsikrėtimo atvejus, o 4 634 pacientai mirė.

Mažėjant bendram užsikrėtimo atvejų skaičiui, Kinija pradėjo atidarinėti mokyklas ir leido atnaujinti veiklą įmonėms bei pramonei. Tačiau daugelis valstybės įstaigų, kur paprastai susirenka daug žmonių ribotos erdvės patalpose, tebėra uždarytos visuomenei.

Centrinės vyriausybės peticijų biurai kelia ypatingą susirūpinimą, nes skundo teikėjai į Pekiną dažnai atvyksta iš toli ir laukdami atsakymo sostinėje gali gyventi kelias savaites ar net mėnesius - dažnai ne itin tvarkingose apgyvendinimo įstaigose.

Savo pranešime valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“ pažymėjo, jog skundai vis dar gali būti teikiami internetu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2020 05 18 10:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt