pirmadienis, spalio 25 d.
Kinijoje po viešbučio griūties išgelbėti dar septyni žmonės
BNS
Scanpix
Gelbėjimo darbai

Rytiniame Kinijos Sudžou mieste gelbėtojai ištraukė dar septynis gyvus žmones iš po vieno pigaus viešbučio , antradienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Viešbutis „Siji Kaiyuan“ sugriuvo pirmadienio popietę. Pasak pareigūnų, per incidentą žuvo mažiausiai vienas žmogus.

Vėliausi išgelbėtieji padidino likusių gyvų žmonių skaičių iki 14, nurodė dienraštis „People's Daily“. Vis dėlto daugiau informacijos apie iki šiol nerastus žmones nebuvo pateikta.

Jokia nelaimės priežastis irgi kol kas nebuvo įvardyta.

„Siji Kaiyuan“ buvo atidarytas 2018 metais, jame buvo 54 kambariai svečiams, banketų salė ir konferencijų salės, nurodoma kelionių svetainėje „Ctrip“.

Nuotraukose iš įvykio vietos matyti oranžinę aprangą dėvintys gelbėtojai, besidarbuojantys tarp didelių griuvėsių krūvų.

Daugiau kaip 12 mln. gyventojų turintis Sudžou yra maždaug už 100 km į vakarus nuo Šanchajaus. Šis miestas yra pamėgtas turistų dėl savo vaizdingų kanalų ir šimtmečių senumo sodų.

Kinijoje pastatų griūtys nėra retos. Dažnai jų priežastimi tampa negriežti statybų standartai ar jų nesilaikymas dėl korupcijos.

2020-ųjų kovo mėnesį sugriuvus karantino viešbučiui Kinijos pietiniame Čiuandžou mieste žuvo 29 žmonės. Tada oficialaus tyrimo metu buvo nustatyta, kad prie pradinio keturių aukštų pastato buvo nelegaliai pristatyti dar trys aukštai.

Tuo metu šių metų gegužę pareigūnams teko evakuoti Šendženo mieste esantį kone 300 m aukščio pastatą „SEG Plaza“, kai šis ėmė drebėti.

Mažiausiai 20 žmonių žuvo 2016 metais rytiniame Vendžou mieste sugriuvus virtinei prastos būklės daugiaaukščių pastatų, kuriuose buvo daugybė darbininkų migrantų.

Be to, 2019 metais Šanchajuje įgriuvus vieno renovuojamo komercinio pastato stogui, žuvo 10 žmonių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama

2021 07 13 09:34
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt