antradienis, gruodžio 1 d.
Kipre užgrobtas lėktuvas su keleiviais
tiesa.com

Kipro Larnakos oro uoste nusileido užgrobtas lėktuvas, kuriame buvo 55 keleiviai ir 5 įgulos nariai. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, savižudis grasino susisprogdinti.

Teigiama, kad pagrobėjas dėvėjo liemenę su sprogmenimis. Tiesa, netrukus po to, kai pasirodė ši informacija, Egipto pareigūnai terorizmo versiją greit atmetė. Nusikaltėlio motyvai buvo asmeniniai.
 

Laineris skrido iš Egipto miesto Aleksandrijos į sostinę Kairą, tačiau užgrobus lėktuvą buvo pareikalauta kursą pakeisti. Iš pradžių reikalauta skristi į Stambulą (Turkija), tačiau pilotai atsisakė, nes tokiam skrydžiui nebūtų pakakę degalų.

Kiek pagrobėjų iš viso yra lėktuve, kol kas nėra aišku, tačiau pagal informaciją žiniasklaidoje jų greičiausiai yra vienas - iš Libijos kilęs Ibrahimas Samaha. Anksčiau jis buvo vedęs kiprietę. Moteris saugumo pareigūnų jau atgabenta į oro uostą. 

Žurnalistai pranešė, kad I. Samaha savo buvusiai žmonai parašė ilgą, keturių lapų laišką, arabų kalba. Vyras pareikalavo susitikti su savo buvusia žmonao, galų gale buvo sulaikytas.

Iš pradžių orlaivį buvo leista palikti moterims ir vaikams. Taip pat buvo pranešta, kad iš lėktuvo paleisti visi egiptiečiai. Lėktuve buvo priversti likti įgulos nariai ir užsieniečiai

CNN filmuotoje medžiagoje matyti, kad įkaitai, tarp kurių ir vyrai, palieka lėktuvą. Visi paleistieji iš lėto lipa lėktuvo trapu ir eina link laukiančio autobuso. 

2016 03 29 08:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt