ketvirtadienis, lapkričio 26 d.
„Kogalymavia” lėktuve sprogo bomba?
tiesa.com

Tiriant Egipte nukritusio Rusijos lėktuvo sudužimo priežastis, vis garsiau kalbama apie teroro aktą. JAV ekspertai pasidalino savo spėjimais, kad lėktuvo sprogimas įvyko, nes lainerio salone buvo detonuota bomba.

Akys krypsta į Šarm el Šeicho (Sharm el Sheikh) oro uostą, kuris daugeliui ir jau ne vienerius metus žinomas kaip gana aplaidžiai žiūrintis į saugumo procedūras.

Turbūt baisiausias įtarimas, tiksliau, kol kas spėjimas, kad prie teroristinio akto prisidėjo Egipto oro uosto darbuotojai, mat sąžiningai atliekant visas patikrinimo procedūras, bomba būtų be jokių abejonių aptikta.

Egipto pareigūnai šią versiją kategoriškai paneigė.

Reaguodamos į šiuos įtarimus D. Britanija ir Airija jau atšaukė visus savo skrydžius į Egiptą. Dabar politikai pažadėjo pasirūpinti saugiau parskraidinti jau ten esančius žmones.

Skrydžių neatšaukė ir neketina to daryti tik Rusijos turizmo ir avia kompanijos. Tiesa, jas gali priversti tą padaryti žmonės, kurie baiminasi skristi Egipto kryptimi ir nuolat atšaukinėja anksčiau suplanuotas keliones. Atšaukti kelionių į Egiptą kol kas nerekomendavo ir Rusijos Federalinė oro transporto tarnyba.

2015 11 05 11:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt