ketvirtadienis, sausio 20 d.
Kolorade sniego griūtis pražudė du žygeivius ir šunį
BNS
Pixabay

Kolorade du žmonės žuvo praėjusį savaitgalį nuslinkus lavinai, kai jie išėjo į žygį kalnuose, sekmadienį pranešė tarnybos.

Gelbėtojų komanda, pasitelkusi specialiai dresuotą šunį, rado žygeivių, kurie ėjo užsidėję sniegbačius, ir jų šuns kūnus netoli Hudžerio perėjos vidurio Kolorade, nurodė Kolorado lavinų informacijos centras.

Samito apygardos koroneris Reganas Woodas pirmadienį sakė, kad lavinos aukomis tapo Kolorado Springse gyvenę 25 metų Hannah Nash ir 35 metų Drake'as Oversenas. Pranešime sakoma, kad žygeiviai mirė nuo traumų ir uždusimo.

Paieškos prasidėjo, kai H. Nash ir D. Oversenas negrįžo po išvykos šeštadienį. Iš jų draugų ir artimųjų gavę informacijos apie poros planus gelbėtojai rado vietą, kur buvo neseniai įvykusi sniego griūtis, ir neryškius pėdsakus ant Šiaurės Žvaigždės kalno šlaitų. Galiausiai tarnybinis šuo aptiko žuvusiųjų kūnus, sakoma lavinų centro pranešime.

Šis incidentas buvo jau antra žmonių gyvybių nusinešusi lavina šią žiemą Kolorade.

Vienas slidininkas žuvo gruodžio 24-ąją patekęs į sniego griūtį netoli Kamerono perėjos. Aukos partnerė rado jį po sniegu pagal specialaus radijo švyturio signalus ir sugebėjo atkasti, bet vyras neišgyveno, sakė pareigūnai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.

2022 01 11 08:06
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt