antradienis, balandžio 13 d.
Komisija: A. Navalnas skundžiasi kojos skausmu, tačiau vaikšto pats
Alfa.lt

Visuomeninės stebėtojų komisijos atstovai Vladimiro srityje apsilankė kolonijoje, kurioje kalinamas opozicionierius Aleksejus Navalnas, kad patikrintų informaciją apie prastėjančią jo sveikatą.

„Šiandien mes apsilankėme kolonijoje ir susitikome su A. Navalnu, kad išsiaiškintume jo sveikatos problemas ir organizuotume medicininę pagalbą“, – nurodė komisijos atstovas Viačeslavas Kulikovas, cituojamas Rusijos piliečių rūmų tinklalapyje.

„Pokalbio metu mes išsiaiškinome, kad jam skauda koją, ir jis paprašė tarpininkauti gaunant vaisto diklofenako injekcijų, kad būtų numalšintas skausmas. Tačiau jis ir toliau vaikšto savarankiškai. Kitų pageidavimų jis neturėjo“, – sakė komisijos atstovas.

V. Kulikovo teigimu, komisijos atstovai patikrino medicininius dokumentus kolonijos medicininėje dalyje ir įsitikino, kad A. Navalno prašymas skirti minėtą preparatą buvo oficialiai užfiksuotas.

„Mes paprašėme medikų atkreipti dėmesį į tai ir, esant būtinybei, atlikti papildomų medicininių tyrimų“, – pažymėjo V. Kulikovas.

Apie prastėjančią A. Navalno sveikatą anksčiau šią savaitę pranešė jo advokatai. Rusijos federalinės bausmių vykdymo tarnybos Vladimiro srities valdyba ketvirtadienį pranešė, kad „remiantis apžiūros rezultatais, jo sveikatos būklė vertinama kaip stabili, patenkinama“.

A. Navalnas yra kalinamas kolonijoje netoli Pokrovo miesto, Vladimiro srityje.

2021 03 28 17:31
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt