šeštadienis, sausio 16 d.
Kontrabanda: megztinyje slėpė 60 tūkstančių eurų
tiesa.com
muitinės pareigūnų nuotrauka

Muitinės kriminalinė tarnyba informuoja, kad Medininkų kelio poste pirmadienio, vasario 3 d., rytą sulaikyta didelė grynųjų pinigų kontrabanda.

Muitininkai patikrino į Nyderlandus paimti gėlių krovinio per Lietuvą važiavusio Baltarusijos piliečio S. M. vilkiką „Volvo“. Vairuotojo daiktadėžėje, jie rado į megztinį suvyniotą 60 tūkst. eurų grynųjų pinigų kontrabandą.

S. M. teisinosi pinigus vežęsis gėlėms pirkti, bet nepagalvojęs jų deklaruoti. Muitinės pareigūnai sulaikė nelegaliai gabentus pinigus, o MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, kuriam vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.

S. M. skirta kardomoji priemonė registruotis policijos įstaigoje. Kiekvienas asmuo, atvykstantis į Lietuvos Respubliką iš trečiosios šalies (ar išvykstantis iš Lietuvos į trečiąją šalį) ir gabenantis ne mažesnę kaip 10 tūkst. eurų grynųjų pinigų sumą (ar ją atitinkančią sumą kita valiuta), privalo ją deklaruoti toje muitinės įstaigoje, per kurią jis atvyksta į Lietuvos Respubliką ar išvyksta iš jos.

Tokiu atveju asmuo turi pateikti užpildytą ir pasirašytą Grynųjų pinigų deklaravimo formą be atskiro muitinės pareigūno reikalavimo.

2020 02 06 16:00
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt