sekmadienis, spalio 25 d.
Kornvalyje mama ir tėtis šaltakraujiškai nunuodijo savo mažametę dukrą, norėdami nuslėpti, kad ją kraupiai mušė
tiesa.com
twitter nuotrauka

Abigail Leatherland ir Tom Curd yra kaltinami nužudę savo 22 mėnesių mažametę dukrelę Eve Leatherland, Liskeardo miestelyje, Cornvalyje.

Teismo duomenimis 2017 metų spalio mėnesį, jauna pora, prieš pradėdami žaisti video žaidimus, savo namuose sumušė mažametę dukrą taip stipriai, kad suskaldė jos kaukolę ir norėdami uždangstyti šią šaltakraujišką žmogžudystę ją nunuodijo.

Truro Karališkąjam teismui šiandien buvo pateikta informacija, kad Eve Leatherland prieš mirtį patyrė daugkartinius kūno sužalojimus primenančius žiaurią automobilio avariją: suskaldytą kaukolę, sulaužytus šonkaulius, pažeistas kepenis bei kitas sunkias traumas.

Teisėjui buvo pasakyta, kad pora ne tik neiškvietė greitosios, bet ir sugirdė savo dukrai mirtiną dozę kodeino – opiato, skirto malšinti skausmą, naudojamo vaistuose nuo kosulio.

Po kraupios egzekucijos pora, paliko savo vaiką kritinėje stadijoje ir nuėjo žiūrėti televizoriaus bei žaisti video žaidimų. Leatherland ir Curd yra pateikti kaltinimai nužudymu, netyčiniu nužudymu bei vaiko nepriežiūra, pasibaigusia mergaitės mirtimi.

Pora kaltinimus neigia ir teigia, kad jie nekalti dėl mergaitės patirtų traumų prieš mirtį bei mirtino apnuodijimo kodeinu.

Peržiūrinėdamas bylą, Sean Brunton sakė: "Atrodo, kad mergaitė buvo užpulta ne vieną, o kelis kartus, pirmą kartą jai buvo suskaldyta kaukolė ir šonkauliai, o per kitą išpuolį – suskaldyti tie patys dar nespėję sugyti kaulai, taip sukeldami mergaitei mirtinas komplikacijas."

"Skausmą, kurį jai teko patirti, galima tik įsivaizduoti" - teigė tyrėjas Sean Brunton. Teismo procesas tęsiasi.

2019 03 13 19:55
Spausdinti
Sponsored video
Naujienos iš interneto
traffix.lt