trečiadienis, spalio 5 d.
Kremliaus lyderis: sugebėjo užmigti prieš kameras: V. Putino sveikata visai prasta?
Alfa.lt
Scanpix
Vladimiras Putinas.

Dar vienas įrodymas, kad Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikata silpsta. Jis net viešai nebegali išlikti budrus. Vaizdo įraše matyti, kaip 69 metų Rusijos vadovas akivaizdžiai snaudžia per valstybės tarybos posėdį dėl turizmo plėtros Rusijoje, rašo Dailymail.co.uk.

Tai tik patvirtina teiginius, kad kelionės į Tolimuosius Rytus metu jis skundėsi gydytojams nuovargiu ir dusuliu.

„Telegram“ kanalas „SVR generolas“, kuris jau seniai teigia, kad V. Putinas turi rimtų sveikatos problemų, tvirtino, kad kelionėje į Tolimuosius Rytus negalėjo dalyvauti jo antrininkas.

„Dar prieš skrydį į Kamčiatką Rusijos prezidentui V. Putinui paaštrėjo inkstų problemos, atsirado veido patinimas ir aiškiai matomi „maišeliai“ po akimis, – teigė kanalas. - Nepaisant vartojamų vaistų, pagerėjimo nebuvo. Atvykęs į Kamčiatką Putinas skundėsi gydytojams nuovargiu ir dusuliu. Tačiau prezidentas vis tiek nusprendė dalyvauti iš anksto suplanuotoje veikloje.“

Rusijoje jau kurį laiką sklando gandai apie V. Putino sveikatą, kai kas teigia, kad jis serga vėžiu arba Parkinsono liga. Kremlius juos bando neigti. V. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas tvirtino, kad Rusijos lyderis yra „puikios sveikatos“, o bet kokie gandai yra „visiška nesąmonė“.

Tačiau nuo tada, kai V. Putinas pradėjo barbarišką invaziją į Ukrainą, gandai vis stiprėja, o jis pats dažnai atrodo kaip ne visiškai kontroliuojantis savo galūnes.

Per tą patį šios savaitės apsilankymą Tolimuosiuose Rytuose V. Putinas užfiksuotas šlubuojantis. Tai įvyko praėjus vos dienai po to, kai buvo pastebėta, kaip V. Putino kojos nevaldomai trūkčiojo, kai jis nerišliai bendravo su jaunimu.

Drebulys yra vienas iš pagrindinių Parkinsono ligos – ligos, kuria, kaip manoma, Antrojo pasaulinio karo pabaigoje sirgo ir Hitleris – simptomų.

Apie V. Putino sveikatos problemas pirmasis užsiminė Maskvos valstybinio užsienio reikalų instituto profesorius Valerijus Solovejus. 2020 m. jis pareiškė, kad V. Putinui buvo atlikta operacija dėl vėžio.

2022 09 08 15:10
Spausdinti
Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
traffix.lt