penktadienis, liepos 10 d.
Kruvinas išpuolis Pakistane: 100 nužudytų vaikų
tiesa.com

Pasibaigus įkaitų dramai Sidnėjuje, pasaulį sukrėtė naujas išpuolis. Pakistane Talibano kovotojai be atodairos nužudė daugiau nei 100 vaikų ir kelias dešimtis jų mokytojų. Teroristais laikomi kraštutinių pažiūrų musulmonai šią savaitę įsiveržę į vieną Pakistano vidurinių mokyklų. Per ataką žuvo daugiau nei 126 žmonės, bet, manoma, kad aukų skaičius dar augs.

16-os valandų įkaitų drama Sidnėjuje baigėsi

Remiantis žiniasklaidos pranešimais, Talibano atstovas Muhammadas Umaras Khorasani naujienų agentūrai „Reuters“ sakė, kad dėl šios atakos yra atsakinga jo grupuotė. M. U. Khorasani taip pat pabrėžė, kad tai buvo keršto akcija už birželį surengtą ataką prieš Talibaną.

Jis teigė, kad sprogdintojai įėjo į mokyklą, tačiau jiems buvo duota komanda neliesti vaikų. Ar tai buvo melas, ar kariai tiesiog nepakluso, neaišku.

Žinoma tiek, kad į karių vadovaujamą mokyklą įsiveržę kovotojai šaudė nesirinkdami. Tą liudiją ir nušautų vaikų skaičius.

Portalas Lrytas.lt citavo vieną įvykio liudininką. Moksleivis pasakojo, kad kai prasidėjo užpuilimas ir pasigirdo automatų šūviai, mokytojai liepė gultis moksleiviams ant grindų ir nejudėti. Taip vaikai išgulėjo valandą. Toje klasėje žuvusiųjų nebuvo.

Visi šeši užpuolikai buvo nukauti Pakistano kariuomenės karių.

Video apie išpuolį žiūrėkite čia:

2014 12 16 14:45
Spausdinti
Naujienos iš interneto
traffix.lt